16 Aralık Günlük Burç Yorumu

16 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Değiştiğinizi fark ediyor musunuz? Ele avuca sığmayan bir insanken sakinleştiniz. Çok çok şey düşünüyorsunuz. Hedefe kitlendiğinizden yaşamı kaçırmaya başladınız. Kötücül düşünceler ve negatiflik size hiç yakışmıyor. Bence bir tatile çıkmalısınız. Mümkünse farklı bir insanla. Yaşamınıza yeni giren ya da size iyi gelen ama çok iyi tanımadığınız biri ile. Yeni bir enerjiye gereksiniminiz var.

BOĞA BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Son vakitlerde yorumlarını yazmakta zorlandığım bir-iki Zodyaklıdan biri de Boğa burçları. Maalesef yaşam sizi zorluyor. Kendinizi negatif ve yorgun hissediyorsunuz. Düşünceleriniz hem çok sık değişiyor hem de çok çoklar. Bedeniniz bundan sonra kafanızdakileri taşıyamaz duruma geldi. Anda kalmanızı sağlayacak aktiviteler yapmalısınız.

İKİZLER BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burcu sema gökyüzü sizin için nerdeyse yalnızca temaslardan bahsediyor. İkili temaslar, Romantik anlamdaki temaslar, ortaklıklar ve en mühimi düşmanlarınız. Hem enerjik anlamda temas kurduğunuzda kendinizi iyi hissediyorsunuz, hem de bu temalardan sert bir şekilde dönüşüyorsunuz. Birçok İkizler burcu bu devrede boşanabilir ya da evlenebilirler.

YENGEÇ BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burçları doğum ve ölüm temalarında gündemler yaşayabilirler. Birçok Yengeç burcu yaşamında annelik duygusunu tatmaya başladı. Aileniz büyüyor ya da azalıyor. 16 Aralık günü yaşamınız zor ve yorucu olacaktır. Neyse ki hafta sonu kapıda. Bugün alacağınız haberlere itibar etmemelisiniz.

ASLAN BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcunun da İkizler burcu gibi gündemi çift temaslar. Her türlü çift temaslar, Romantik temaslar, ortaklıklar ve düşmanlıklar. Bu konularda kandırılmaya, aldatılmaya, hatalı anlamalara, kararsızlıklara gerektiğince uygun bir gündesiniz. Genellikle ayrılma ya da temasa başlama noktasında olan Aslan burçlarının, kararlarını biraz daha ertelemelerini öneririm.

BAŞAK BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Başak burçları haftayı sessiz ve sakin bir şekilde kapatıyorlar. Günlük yaşamınızın temposu giderek düşüyor. Havanın da tesiri ile yaşamınızı biraz daha kapalı yaşamaya başladınız. Sağlıkla alakalı meydana gelebilecek sorunlara ilgilenmeniz gerekiyor. Başak burçları bu devre zehirlenmelere, su ile bulaşan hastalıklara gerektiğince açık durumdalar.

TERAZİ BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal anlamda hem yoğun bir gün hem de kendinizi tam ve dengede hissediyorsunuz. Etkileşim konusu ile alakalı hala birtakım sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bozulan bilgisayarınız hala eskisi gibi çalışmıyor olabilir. Aşka yönelme vaktinizin yaklaştığını söylüyor sema. Oturduğunuz yerden beyaz atlı prensinizi bulmanız olası değil.

AKREP BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burcu haftayı yorgun kapatıyorsunuz. Bu yorgunluk fiziksel değil. Kafanızın karışıklığı yordu sizi. Duygusal anlamda bilinçaltınız sık sık doluyor. Ailevi konularda sıkıntılar, bulanıklıklar, kandırılmalar yaşanabilir. Kariyer yaşamınızda geçmişte tanıdığınız biri ya da birileri, aksayan hususları düzeltmenize yardım edecek.

YAY BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Arkadaşlıklarınız ile alakalı öğrenmeniz gereken şeyler var. Onlarla çokça vakit geçirmelisiniz. Duygusal anlamda arkadaşlarınızın desteğine ve yaşamınızdaki karışıklıkları düzenlemelerine gereksiniminiz var. Güneş ve Satürn’ün bir arada birinci evinizde olmasının gücünü hissediyor olmalısınız. Artık yaşamınız ve kendinizle alakalı konularda çok daha kararlısınız.

OĞLAK BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

2021 senesine kariyerinizin zirvesinde girecek gibi gözüküyorsunuz. Oğlak burçları kariyerlerinde yükselmeye, toplum önündeki imajlarını parlatmaya uygun bir vakit. Siz de kendinizi kuvvetli ve yaratıcı güce sahip hissediyor olmalısınız. Sanki ne isteseniz yapabilecek gibisiniz.

KOVA BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burçları genel olarak yorgun hissediyorlar. Fiziksel ya da duygusal diye bir fark bile yapamıyorsunuz. Kendinize vakit ayıramaz oldunuz. Tüm gün nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. Yaşam akıyor ve siz de kendinizi akışa bıraktınız. Fakat su ile akmak, serbest bırakmak ve kuralsızlık doğanıza aykırı bulunduğundan, akarken oraya buraya çarpmaktan yoruldunuz.

BALIK BURCU 16 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yer değiştiriyorsunuz.  Belki taşınıyorsunuz. Belki ülke dışına gidiyorsunuz. Belki şirket değiştiriyorsunuz. Belki pozisyon değiştiriyorsunuz. Belki de şirketteki masanız değişiyor. Özetle bir değişim geçiriyorsunuz. Kafanız çok karışık. Ne yapacağınızı bilemediğiniz gibi, doğru düzgün bir yapılacaklar listesi bile oluşturamıyorsunuz. Toparlanmanız gerekiyor.