15 Mart Günlük Burç Yorumu

15 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

15 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük yaşamınızda ve iş yerinizde her şey yoluna girmeye başlıyor. Kendinizi hem daha iyi hissedeceksiniz hem de birtakım şeylere iyi ki diyeceksiniz. Arkadaşlıklarınız hususu ile ilgili birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Çok yakın bildiklerinizin gerçekte pek de yakın olmadığını anlayabilirsiniz. İlişkiniz hususu ile ilgili endişeleriniz olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zorlayıcı ve sorunlu bir gün söz hususu olabilir. Son dakika aksilikleri güne damgasını vuracaktır. İş yerinizde kendinizi hiç de konforlu hissetmeyeceksiniz. İmalı hareketler sizi rahatsız ediyor. Hele ki bu iş yoğunluğunuzun arasında bir de insanlardan manevi baskı hissetmek hiç hoşunuza gitmiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer yaşamınızda sizi yanıltacak ilerlemeler söz hususu olabilir. Her şeye karşın işler yolunda. Genellikle arkadaşlarınıza süre ayırmalısınız. Size çok iyi gelecekler. İlişkilerden almanız gereken dersi alın ve şayet yolunuza tek devam etmeniz gerekiyorsa daha çok kendinizi zorlamayın. Bazı insanları da görmezden gelmekten vazgeçin. Aksiyon alın, pozitif ya da negatif.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcu ailenizi genişletecek haller söz hususu olabilir. Belki siz ebeveyn oluyorsunuz, belki kardeşiniz evleniyor. Ailedeki bolluk ve bereket artıyor. Genellikle kariyer yaşamınızda beklenmedik aksiyonlar alabilirsiniz, beklenmedik ilerlemeler söz hususu olabilir. Birçok Yengeç burcu taşınmaya hazırlanıyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Etrafınızdaki insanlara çok ilgi etmeniz gerekiyor. Kimin arkadaş kimin düşman bulunduğu hususu ile ilgili büyük yanılgılara düşebilirsiniz. Çevrenizdeki çoğu insan sizi kullanmaya çalışıyor. Bu durumun aniden çok kimseden yapılıyor olması, sizin izin verdiğiniz manasına gelir. Bir an evvelce kendinize vermeniz gereken sayısal dşayeti vermelisiniz. Kimsenin de sizi kullanmasına izin vermeyin. Başarınızın gerisinde durun.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerdeki başarınız her bireyin dudağını uçuklatıyor. Partneriniz ile olan ilişkiniz de keza aynı biçimde. Adamı/kadını dilediğiniz gibi yoğurup biçim verdiniz. Artık rahat rahat  oturuyorsunuz. Maddi anlamda eksik hissediyor olabilirsiniz. Bunda sizin de payınız var. Çalışmanız, para kazanmak amacıyla vakit ayırmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özgüven sorunlariniz var. Siz isteseniz de istemeseniz de bu aralar çok güzel/çok yakışıklısınız. Herkes sizi fark ediyor ve beğeniyor. Bir tek siz kendinizi beğenmiyorsunuz. Çünkü kalbiniz kırıldı. Şans yüzünüze gülecek ve kırıldığınız noktaları onarmanıza yardımcı olacaktır. Temmuz’a kadar bu ruh halinden çıkmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçlarının aşk yaşamlarını son derece değişik ilerlemeler bekliyor. Yakında neler olacağına inanamayacaksınız. Günlük iş rutinleriniz artış gösterecek. Kendinizi sorgulamanız çok ince ama her vakit suçu kendinizde aramamalısınız. Bir de en kötü olasılık katiyen gerçekleşmeyecek. Jüpiter burcunuzda geriliyor olsa da, neticede o bir talih gezegeni ve hala burcunuzda!

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınıza lüzumsuz yere alınganlık işaret ediyor olabilirsiniz. Bugün genel anlamda hislerinize güvenebilirsiniz fakat husus arkadaşlarınız olunca çok titiz oluyor olabilirsiniz. Fazlaca sosyalleşmeli, çevrenizdeki insan miktarını arttırmalısınız. İçinizdeki duygusal boşluk yakın sürete dolabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu işlemiş ve gelecek, hisleriniz ve aksiyonlarınız arasında tıkanıp kalıyorsunuz. Bugün kafanız gerçekte karışık. İçinizi kurcalıyorsunuz. Karıştırdıkça yaralar kanıyor, karıştırdıkça bulanıyorsunuz. Öncesi sonrası, nasılı niçini diye diye bulunduğunuz noktada kala kaldınız. Hiçbir mutsuzluk zorla yaşamaya değmez. Aksiyon almayacaksanız, düşünmeyi de bırakın.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda yüzünüzü güldürecek ilerlemeler olacaktır. Özgüveniniz sağlamlaşıyor. Etrafınızla olan diyaloglarınız ehemmiyet kazanıyor. Hem sosyal hem de iş çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizi sağlamlaştırmanız gerekiyor. Çevreniz yeni sınırlarınızı belirlemenize yardımcı olacak. Biraz sıkıldınız biliyorum ama alışmanız, kendinizi yeni düzenlere alıştırmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Romantik anlamda çok talihli bir gün. Sizi siz yapan değerlerin hatırlatılması hoşunuza gidecek. Uzun süredir iltifat almamıştınız. Kendinizi birkaç günkü durumunuza göre çok daha iyi hissediyorsunuz. Maddi anlamda da yüzünüzü güldürecek ilerlemeler olacaktır. Bunun dışında yaşam üstünüze geliyor gibi farkedebilirsiniz ama biraz bedel ödüyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri