15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya hızlı başlangıçlar yapmaya alışıksınız fakat bu hız ve yoğunluk hiçbir zaman yormadığı kadar yorabilir sizi. Ayaklarınızı daha sağlam yere basmakta fayda var. İş hayatınızda yoğunluklar sizi yıpratamaz modunuzla yine herkesi hayran bırakıyorsunuz. Geçtiğimiz haftalara göre günlük temponuz biraz daha fazla olacak. Hayatınızdan memnunsunuz. İş bitiricilik yeteneğiniz yine devrede. Özel hayatınızda etrafınıza bakmakta fayda var bu tempoda sizin için biçilmiş bir kaftanı kaçırmak istemezsiniz ;)

BOĞA BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün şahit olacağınız bazı olaylar kafanızı karıştırabilir. Gördükleriniz bir hayal değildi ama keşke o uçabildiğiniz rüyalar gibi gerçek olmasaydı.  Siz bunu da rahatlıkla atlatabilirsiniz. İş hayatınız her zaman ki gibi yolunda bu hız ve bu kusursuz işlerin sonucu farklı olsa şaşırmak gerekirdi. Fakat işe odağınız sebebiyle bazen iş arkadaşlarınızı kırmak size kötü arkadaşlık ilişkileri olarak dönebilir. Partnerinizle güzel bir hafta geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün  sıradan bir günden çok daha farklı yaklaşımlar sergilemeniz gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlarınızı bugün ertelemek size her anlamda ekstra puan getirecektir. Yılmadan çalışmaya devam edin. İş hayatınızda üstleriniz tarafından konuşulan bir terfi sizi bekliyor fakat önümüzdeki günlerde atacağınız adımlar çok önemli. Aşk hayatınız ile ilgili durumlar hala garip ilerliyor; İlişki Durumu Karışık...

YENGEÇ BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda kendinizi sıktığınız günler yavaş yavaş bitecek. Çok yakında ekstra bir para ile bir miktar rahatlayacaksınız. Fakat hemen rehavete kapılmamakta fayda var. İş hayatınızda bir takım aksilikler olacak bu aksiliklere başarı ile göğüs gerebilecek kuvvetiniz ve enerjiniz var. İnsanların söylemlerine çok aldırış etmeyin sizin enerjinizi düşürecek sözler söyleyebilirler. Parterinizle Güzel bir akşam yemeğinin çözemeyeceği bir derdiniz yok.

ASLAN BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burçları bugün kendilerini her zaman olduğundan bile çok iyi hissedecekler. Liderlik ve hitabet yetenekleriniz ile yine herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Sizin bu Lider yapınız yok mu, kitleleri bir anda etkileyebiliyor, fikirlerini kolayca değiştirebiliyor ve eğitebiliyorsunuz. İş hayatınız biraz çalkantılı geçse de bunun sebebi ani parlamalarınız olabilir. Duygusal iniş çıkışları bir miktar azaltabilirseniz çok yakında liderlik makamı tescillenecektir.

BAŞAK BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Pozitif enerjiniz ve yüksek modunuza rağmen zaman zaman pozitif düşünceler yerini kötü düşüncelere bırakabilir. Kendinizi hemen salmayın. İstemsiz duygu düşüşlerinde bir çikolata sizi kendinize getirecektir.Dışarıdan bir etki olmadıkça maddi olarak sabit ilerliyorsunuz. Ne ileri ne de geri ama bu bile sizin için yeterli...

TERAZİ BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda rahat ve huzurlusunuz. Azıcık aşım ağrısız başım politikanız sorunsuz ilerliyor gibi duruyor. Önümüzdeki günlerde teknolojik aletlerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi bir miktar yalnız hissedebilirsiniz ama hayatınıza yeni sorunlar almaktan daha iyidir değil mi? 

AKREP BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Tüm aksiyonlarınıza rağmen maddi anlamda hala işler istediğiniz gibi gitmiyor. Oyunun bir kuralı var ve dış etkenler bu kurala uyma zorunluluğunuzu sürekli yüzünüze vuruyor. Oyunun kural koyucuları yaptığınızı hile olarak değerlendirip sizi en başa atıyor. Çok yakında işler tersine dönebilir.

YAY BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sizin fikirleriniz ile partnerinizin fikirleri her zaman tam olarak uymayabilir. Fakat bunu sorun olarak görmemek size ve partnerinizi iyi gelecektir. Gelişim farklı fikirlerin birleşimi ve aynı ortamda bulunması ile oluşur. Sizin için çok büyük gelişmeler yakında fakat biraz daha sabırlı olmakta fayda var. İş hayatınızda çok yakında işler tersine dönecek sandığınızın aksine çok daha iyi yönde bir dönüşüm olması yüksek ihtimal.

OĞLAK BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Evde zaman geçirmek bugün size çok iyi gelecek. Duygusal olarak kendinize ayıracağınız bugün sizi çok farklı düşünceler ile rahatlamanıza ve zihninizdeki çözülmemiş problemleri bitirip kafanızı boşaltmanıza yarayacak. Kendinize güzel bir yemek yaparken anlayacaksınız ki o kadar da üzülmek sizi sadece yıpratıyor. Maddi kaygılarınızın da bugün düşüncelerinizde ne kadar gereksiz yer tuttuğunu fark edeceksiniz.

KOVA BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Uzun yolculuklar size son dönemde en gerekli şey. Fakat iş yaşamınız buna her zaman izin vermeyebilir. İzin yapıp biraz yolları arşınlamak size çok iyi gelebilir. İmkanı olan tüm kova burçlarına bir izin yapmayı hak ettiklerini hatırlatmak isterim. Sizi her anlamda rahatlatacak ve dinginleştirecek bu yolculuğa çıkmakta ısrarcı olun.

BALIK BURCU 15 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burçları bugün maddi anlamda hassaslar. Kendilerini maddi anlamda yeteri kadar kuvvetli değilmişler gibi hissedebilirler. Bu duygularınız geçici sevgili Balık burçları. Siz lüzumsuz harcamalardan kaçının, iş hayatınızda şans sizden yana. Para kazanmamanız için hiçbir sebep yok. Balık burçları fakir doğsa bile zengin ölürler, bunu unutmayın.