15 Aralık Günlük Burç Yorumu

15 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

15 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dış dünyaya açıldınız açılmasına ama ya siz de kopan fırtınalar ne olacak. Eskisi gibi değilsiniz artık. Bazı şeyleri fark ettiniz bir kere. Siz hedeflerle yaşayabilecek biri değilsiniz. Bulunduğunuz andan keyif almanız gerekiyor. Çalışan bir Koç burcu iseniz, bugün evde olmayı tercih ederdiniz eminim. Kendinizle kalmak size iyi gelecektir.

BOĞA BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yaşamınızdaki bu zorlu devre 26 Aralık’ a kadar devam edecek. O vakte kadar, çözmeniz gereken hususları çözmeye ve işlerinizi aksatmamaya çalışın. Kariyeriniz ile alakalı çok şanslısınız. Fakat o kadar yoğunsunuz ki, fırsatları ya göremiyorsunuz ya da değerlendiremiyorsunuz. Önemli haberler alabilirsiniz. Çok sıkıldığınızda arkadaşlarınızı aramaktan çekinmeyin.

İKİZLER BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bu devrede yaşamınızın şifrelerini çözüme ulaştırmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Art arda yaşadığınız olaylar, size birer harita niteliğinde gelebilir. Eminim acayip şeyler yaşadığınızı, birtakım şeylerin çok üst üste yaklaştığını siz de farkındasınızdır. Geleceğinizi nasıl şekillendireceğinizi bilemiyorsunuz, sık sık krizler oluyor ve duygusal anlamda büyük bir boşluktasınız.

YENGEÇ BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Otoriteden sıkıldınız ama proses size çok iyi geldi. Son devredeki çabalarınız yardımıyla bir basamak daha yükselebilirsiniz. Yengeç burçlarında temaslar giderek ehemmiyet kazanıyor. Manipülatif tutumlardan ve dedektiflik oynamaktan uzak durmalısınız. Sağlam ve köklü temaslar sınavdan geçiyor.

ASLAN BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu, 15 Aralık ‘da birtakım hatıralarınızı anımsayabilirsiniz. O günlere geri dönmek isteyebilirsiniz. Son dönemlerde eski kendisini size pek çok hatırlatıyor. Sizce neden? Yaşam birtakım durumlarda yolumuzu bulmamız amacıyla bize ekmek kırıntıları bırakır. Yarına bıraktığınızı düşündüğünüz konular veya birtakım pişmanlıklarınız varsa, adım atmaktan çekinmeyin.

BAŞAK BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Başak burcu gündelik yaşamınızı yaşamakta gerektiğince zorlanıyorsunuz. İşlerinizi ertelemek, parmağınızı bile kıpırdatmamak, hem de olasıysa kaçıp eve gitmek, ortalardan kaybolmak istiyorsunuz. Size zor gelen bir gün olacaktır. Tatile gereksiniminiz olmasından bahsetmiş miydim?

TERAZİ BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burçları da 15 Aralık ‘da kaçıp kaybolmak isteyen Zodyaklılardan. Fakat siz eve gitmek yerine ileride bir tarihe ışınlanmak istiyorsunuz. Hatta olasıysa kurduğunuz hayallere ışınlanmak. Evinizle alakalı sistem değiştirmek mecburiyetinde kalıyorsunuz. Birçok Terazi burcu taşınma gibi gündemlere, diğer bir çoğunluk ise miras gibi gündemlere sahip olabilir.

AKREP BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk yaşamınız ve çocuklarınızla alakalı problemlerde pozitif ilerlemeler yaşayabilirsiniz. Bir vakittir hayalini kurduğunuz ilerlemeler gündemde olabilir. Bugün güzel konuşmalar yapabilir, güzel haberler alabilirsiniz. Uzun vakittir bulunduğu gibi parasal anlamda yatırım yapmaya çok müsaitsiniz. Kenarda köşede birikmişi olan Akrep burçlarının değerlendirmelerini öneririm.

YAY BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sonunda etrafınızda sürpriz bir şekilde ilerleyen olaylara rağmen, iradenizi gösterip çalışmaya başladınız. Arada sırada yaşam bu şekilde gelebilir. Sorumlulukları üstlenmenizi sağlamak amacıyla sizi sirkeler. Uzun vakittir rehavete kapılmıştınız. Bu tetiklenme size iyi geldi. Maddi kuvvetinizi geri kazanabilecek potansiyeliniz var. İstikrarlı bir şekilde çalışmaya devam etmelisiniz.

OĞLAK BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dönüşüm vaktinizin zorlu kısımları geride kalmaya başladı. Yavaş yavaş beklenmedik güzel ilerlemeler bulunduğunu da fark edeceksiniz. Maddi anlamda hala ileriyi göremiyor olabilirsiniz. Yine de vazgeçmeyin. Fırsatları değerlendirin. Genellikle her bireyin “olmaz” dediği şeylere çok daha çok değer verin. Üstüne gitmelisiniz. Hatırası olan birtakım eşyalarınızı kaybedebilir, daha evvelce kaybettiklerinizi bulabilirsiniz.

KOVA BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Tam Neptün’ün sisli puslu etkisinden kurtuldunuz diyorum, bakıyorum Neptün tekrar orada. Hani sizin bu tür bulanık, kafanız karışık haliniz var ya; işte Neptün onların sorumlusu. Bir vakit daha sizinle beraber. Bütün bu bulanıklıklar içerisinde kendinizi bulmak, belki de dünyaya hiç bakmadığınız bir pencereden bakmak mecburiyetindesiniz. Etrafınızı kavramak amacıyla daha çok emek göstermelisiniz.

BALIK BURCU 15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kafanızda planlar yapmaya başladınız. İçten içe kendinizi farklılığa hazırlıyorsunuz. İşte şunlar hep sizin hayallerinizin sonucu. Hayal ettiğini yaratma kuvveti sizin kadar olan diğer bir Zodyaklı daha yok. Hayaller gerçekleşmek üzere bulunduğuna göre, bir ileri basamakları hayal etmeye başlayabilirsiniz. Rüyalara dikkat. Genellikle de kan-ter içerisinde uyandıklarınıza.