14 Aralık Günlük Burç Yorumu

14 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

14 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İçinizi görmemek amacıyla bütün ilginizi dışarıya verdiniz. Sanki ne kendinizle ne de duygularınızla ilgilenmiyormuş gibi yapıyorsunuz. Umarım birtakım şeyleri kaybetmezsiniz. Kendinizce bir şeyleri dengelediğinizi düşünüyorsunuz ama giderek kendiniz olmaktan uzaklaşıyorsunuz.

BOĞA BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Boğa burcu kariyer yaşamınızda işler karışıyor. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Nasıl aksiyon alacağınızı, nereye yöneleceğinizi bulamıyorsunuz. Bu devrede size kararlı bir ortak çok iyi gelebilirdi. Bir iş arkadaşınızdan destek isteyebilirsiniz. İşler daha da yoğunlaşacak, şu andan önleminizi almanız gerekiyor.

İKİZLER BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

14 Aralık yaşamınızda çok mühim bir gün! Temaslarınızın bir takımında mühim farklılıklar olacaktır. İkizler burçları için senenin en mühim günlerinden biri! Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay, size 2020 senesinin en mühim günlerini yaşatacaktır. Kendinizi düşünmek mecburiyetinde kalacaksınız.

YENGEÇ BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu, 14 Aralık ‘da sizi rüyalar alemine bırakıyoruz. Uykuyu ne kadar sevdiğinizi biliyorum. Kendinizi uykuda mutlu, huzurlu ve güvende hissediyorsunuz. Peki, işleri kim yapacak? Çok işiniz var. Disiplinli bir şekilde çalışmazsanız, yetiştiremeyeceksiniz. Bugün istikbal haberleri çok mühim olacak.

ASLAN BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu kalbiniz küt küt atıyor. Aşktan mı, hiddetten mi, neşeden mi bilinmez ama uzun süreden sonra ilk defa canlı olduğunuzu, yaşadığınızı hissedeceksiniz. Bu sıcaklık size iyi bir istikbal sunabilir. İster hiddet ile yanın ister aşk ile, siz bir şekilde yanıp parlarken daha güzelsiniz.

BAŞAK BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş yaşamınızı düzenlemekte zorlanacağınız bir gün olacaktır. Eğer çalışmıyorsanız, aynı tema günlük yaşamınızı düzenlemekle alakalı olacaktır. Aksiyon alacak gücünüz var fakat planlarınızı derli toplu bir şekilde uygulayamıyorsunuz. Aileniz ile çok mutlu olmanıza rağmen, üzerinizde otorite kurduklarında rahatsız oluyorsunuz.

TERAZİ BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burçlarının tatile gereksinimleri var. Eğer tatile gidemiyorsanız da bundan sonra fiziksel olarak burada ama ruhen çok uzaklardasınız. Kendinize gelip işlerinizi uygulayıncaya kadar bir bakmışsınız ki gün bitmiş. Aşk yaşamınızda bundan sonra geleceğe yönelik bir şeyler olmasını istiyorsunuz. Yakın dostlarınızla birtakım kapanmış hususları tekrar bahsetmek mecburiyetinde kalabilirsiniz.

AKREP BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda bolluk bereket devresine doğru geçiş yapıyorsunuz. Ancak bu devreyi değerlendirebilmek amacıyla kararlı ve sebatkar olmanız gerekiyor. Etkileşim bu devre yaşamınızda mühim ve zor bir tema. Her konuşma bir yerlere bağlanıyor ve siz hata gerçekleştirmek istemiyorsunuz. Şu an yaşam enerjinizi en çok baltalayan şahıs tekrar sizsiniz.

YAY BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yay burcu ilişkinizdeki dalgalanmalar, sevdiğiniz insanla alakalı arada kaldığınız konular sizi yoruyor. Çok kuvvetli bir devreden geçmenize rağmen, gücünüzü tam manası ile meydana koyamıyorsunuz. Konuşmalarınıza özen göstermelisiniz. Yapacağınız pozitif konuşmalar size yeni anlaşmalar, yeni ortaklar getirebilir.

OĞLAK BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Son vakitlerde ağzınızdan çıkanları yönetemiyor, düşünmeden konuşuyorsunuz. Bu sisli, puslu, anlaşılmaz konuşmalarınız günlük yaşamınızın da aksamasına neden oluyor, zira insanlar size tavır alıyorlar. Yine kendinizi en iyi hissettiğiniz vakit bir şeylerle uğraştığınız ve çalıştığınız vakitler. Beklenmeyen taşınmalar olabilir.

KOVA BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bu devrede dış dünyaya en açık ve hedeflerini gerçekleştirmeye en uygun burçlardan biri de sizlersiniz sevgili Kova burçları. Venüs ve Mars sizin burcunuzda ilerlerken, size güzel adımlar atma olanağı sunuyorlar. Yaşam biraz size benzer şekilde akıyor son devrelerde. Kendinizi daha rahat hissediyor olabilirsiniz. Çevrenizi genişletmeye devam etmelisiniz.

BALIK BURCU 14 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Siz ihtimalleri kısıtladığınız için ihtimaller kısıtlanıyor. Düşüncenizde bile “olmaz” dememelisiniz. Yaşamda her şey mümkündür. Hele siz Balık burçları hayal edebildiğiniz her şey mümkündür. Arada bir demoralize oluyorsunuz, normaldir. Ancak kısa sürede toparlanıp, arkanızdan esen rüzgârdan faydalanmalısınız.