13 Mart Günlük Burç Yorumu

13 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

13 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğer aşk yaşamınızla alakalı alabilmek dilediğiniz aksiyonları almaz, özlediğiniz şahıs amacıyla ismim atmazsanız gelecekte çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlıklardaki görevlerinizi yerinize getirmeniz ve sizin de arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekiyor. Kafanız karışık. Bazı Koç burçlarının başlarını kaşıyacak zamanı yok.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burcu arkadaşlarınızdan görüldüğü ilgi hoşunuza gidiyor. Siz de en iyi şekilde karşılığını veriyorsunuz. Kariyer yaşamınızla alakalı bazı hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Ailenizle alakalı hususları işe, işinizi de eve taşımamalısınız. Yoğun bir gün sizi bekliyor.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşler yoluna girmeye başladı. Genellikle deniz aşırı seyahatler söz hususu olacaktır. Hukuki hususlarda hayal kırıklığına uğramamak amacıyla işlerinizi dayanıklıa almanız gerekiyor. “Nasıl olsa bir şey olmaz” diyerek hiçbir hususyu geçiştirmemelisiniz. Bu ara yaşam beklemediğinizi önünüze serebilir. Beklenmeyeni beklemek yeni mottonuz olsun.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Öğrendiğiniz verileri kullanmazsanız hiçbir işinize yaramaz. Kendinizi daha iyi hissedebilmek amacıyla, öğrendikleriniz ile hayallerinizi yapmak amacıyla ismim atmanız gerekiyor. Etkileşim hususlarında bu ara gerektiğince başarılısınız. Daha çok sosyalleşiyorsunuz. Sosyalleşirken sevdiğiniz insanı da aksatmayın.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şans temaslar hususu ile alakalı bir şekilde yanınızda. Ancak işler beklediğinizden değişik bir yoldan sonuca ulaşıyor. Uzun vakitdir temaslari devam eden Aslan burçlarının monotonluklarına son vermesi gerekiyor. Günlük rutinlerinizi renklendirebilir, biraz değişiklık yapabilirseniz daha huzurlu hissedeceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili temaslar, bilhassa partnerlik temaslari hususu ile alakalı hayallerinizdeki bireyi bulmuş gibi hissediyorsunuz. Hayatınızın kendi payınıza düşen alanı gerektiğince dengeli bir duruma geldiği amacıyla, bütün düş kırıklıklarını daha rahat göğüsleyebiliyorsunuz. Ailevi hususlarda hala sıkıntılar var. Maddi anlamdaki şansınız da devam ediyor. Bazı Başak burçlarının kendilerini çok garanti altında hissetmesi iyi neticeler vermeyebilir.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş yaşamınız canlanıyor. Belirli bir ivme kazanıyorsunuz. Genellikle iş yerinde alacağınız haberler sizi hayaller alemine götürebilir. Terazi burçlarının aşk yaşamlarındaki hayal kırıklıkları son bulacak. Artık geleceğinizi nasıl şekillendireceğinizi biliyorsunuz. Birçok Terazi burcu uzun vakitdir taşınma planları yapıyor. Diğer bir kısımsa oldukça taşındı.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burcu aşk çanları çalıyor olabilir. Romantik anlamda yaşamınızda bazı ilerlemeler söz hususu olacaktır. Evli akrepler amacıylase çocuk sahibi olma vakityi gelmiş olabilir. Maddi anlamda çok çok öğreti ve dönüşüm içerisindesiniz. Paranızı biriktirmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bu arada son vakitlerde çok güzelleştiniz, farkında mısınız?

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileniz ile alakalı yeni ilerlemeler söz hususu olabilir. Bazı haberler alabilirsiniz. Kendinize sınır koymayı öğrenmeniz gerekiyor. Disiplini kaybettiğinizde meydana hiçbir iş çıkaramıyorsunuz. Sizin kararlı bir şekilde işinize odaklanmanız gerekiyor. Bekar Yay burçları amacıyla ani ilerlemeler söz hususu olabilir. İlişkileri olanlar ise dikkatli olmalı.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ailevi hususlardaki aksiyonlar biraz daha normal bir hal alacaktır. Sizi dayanıklılaştıracak hareketlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda dikkatli olmak gerekiyor. Yatırım fikirlerini bir vakit bekletmekte yarar var. Gereğinden çok harcamalardan kaçınmalısınız. Çevrenizdeki insanların desteğini göreceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda çevrenizdeki insanların desteğini görebilirsiniz. Genellikle yakın çevrenizdeki pozitif ismimlarınız çıkarınıza gelişecek çoğu vakası tetikleyecektir. Arkadaşlıklarınızın sınavdan geçtiği bir dönemdesiniz. Bazı Kova burçları oldukça bu dönemden nasibini aldı, almayanlar almaya devam ediyorlar. Notlarını verin ve yaşamınıza devam edin. Hiçbir husus amacıyla gereğinden çok kırgınlığı amacıylaizde saklamayın.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

13 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizle alakalı aksiyon alma gücünüz çok fakat hatalı kararlar almaya da gerektiğince müsaitsiniz. Maddi anlamda ayaklarınızın yere daha dayanıklı basmasını sağlayacak ilerlemeler söz hususu olacaktır. Evli Balık burçları amacıyla gerektiğince güzel bir gün olacak. Bekarlar amacıyla hep güzel. Çünkü bekar Balık burçları kiminle istiyorlarsa hayallerinde onlarla beraberler. Geleceği hayallerinizle yaratmak, en büyük yetenekleriniz arasında.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri