13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Bugün gerçekten çok şanslısınız. O kadar enerjik ve modunuz yüksek bir halde  olacaksınız ki kendinizi bir süper kahraman gibi hissedebilirsiniz. İşlerinizin yolunda olacağı bir gün olacak. Gün o kadar kolay ve hızlı akıp geçecek ki, sanki Salı değil de Cumartesi gibi hissedeceksiniz. Uzaklardan hoşunuza gidecek haberler gelebilir. BOĞA BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Bugün yaşam enerjiniz bir hayli yüksek bu mod ile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Genel anlamda zaten bu konu da sorunlar yaşamakta olan biri değilsiniz. Ancak bugün ekstra enerjik ve canlı hissedeceksiniz. Güzel zamanlar ve günler sizi selamlıyor. Aksilikler olsa da siz asla enerjinizi düşürmesine izin vermeyeceksiniz. Yakın gördüğünüz insanlara dikkat etmelisiniz. Elmanın kurdu içindedir.

13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün gerçekten çok şanslısınız. O kadar enerjik ve modunuz yüksek bir halde  olacaksınız ki kendinizi bir süper kahraman gibi hissedebilirsiniz. İşlerinizin yolunda olacağı bir gün olacak. Gün o kadar kolay ve hızlı akıp geçecek ki, sanki Salı değil de Cumartesi gibi hissedeceksiniz. Uzaklardan hoşunuza gidecek haberler gelebilir.

BOĞA BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün yaşam enerjiniz bir hayli yüksek bu mod ile hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Genel anlamda zaten bu konu da sorunlar yaşamakta olan biri değilsiniz. Ancak bugün ekstra enerjik ve canlı hissedeceksiniz. Güzel zamanlar ve günler sizi selamlıyor. Aksilikler olsa da siz asla enerjinizi düşürmesine izin vermeyeceksiniz. Yakın gördüğünüz insanlara dikkat etmelisiniz. Elmanın kurdu içindedir.

İKİZLER BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bu aralar ailenize yeni üyeler katılabilir. Gittikçe kalabalıklaşabilirsiniz. Romantik anlamda pozitif etkiler  yaşayabilirsiniz. Elinizden kaçırdıklarınıza odaklanmak yerine, yaşamınıza yeni yeni giren ve bir hayli pozitif ilerleyen konularda elinizden geleni yapmaya taşın altına elinizi sokmaya çaba gösterin. Bugün bazı arkadaşlıklarınız bitirmek isteyebilirsiniz. Fevri olmamaya özen gösterin.

YENGEÇ BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sizi tanıyanlar ve yakından karakterinizi bilenler son dönemdeki konuşkan hallerinize inanamıyorlar. Kendinizi çok iyi ifade ediyorsunuz. Ancak üslup ve hareketlerinize, özellikle iş ortamınızda çok dikkat etmelisiniz. Bu ara işlerinize çok çaba gösteriyorsunuz. Hedefler koydunuz ve bu amaç doğrultusunda ilerliyorsunuz. Bu nedenle yolunuza çıkan en küçük engeli bile çok sert tepkiler verebiliyorsunuz. Bu durum çok fazla sorun oluşturabilir.

ASLAN BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda çok uzun zamandır şanslısınız, bu bir gerçek. Ancak şanslısınız diye bu duruma kendinizi kaptırıp çok rahat davranmamalısınız. Paranızı yatırdığınız ve para kazanmayı umduğunuz durumlara dikkat etmelisiniz , risk almakla, gerçeği görmezden gelmek arasındaki farka dikkat etmelisiniz. Bugün ruh haliniz bir hayli dalgalı ve en ufak aksilikte çok sert tepkiler gösterebilirsiniz. Özellikle iş yerinizde devamlı baş kaldırmak, isyan etmek isteyebilirsiniz. Bu durum şans döngünüzü kırmakta ilk adım olabilir. Uzaktan sizi mutlu edecek haberler gelebilir.

BAŞAK BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün bolluk ve bereket enerjisi sizinle birlikte. Dokunduğunuz veya en hafif tabiriyle yakınından geçtiğiniz herkese iyi geliyor, göreviniz olan bütün konuları layığı ile yerine getiriyorsunuz. Gününüzü başka insanlara yardım ederek geçireceksiniz. Maddi anlamda bazı konuları yeniden yapılandırmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Harcamalarınız ile maddi varlığınızın sonunu  getirebilirsiniz. Ailevi konular için kendinizi bu kadar yıpratmamalısınız.

TERAZİ BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Bu ara dış görünüşünüz ile bir hayli vakit geçiriyorsunuz. Fakat sanmayın ki bu ters bir etki yaratıyor, çevrenizde ışıl ışıl parlıyorsunuz. Dikkatler üzerinizde. Bu durum çevrenizde sizden haz etmeyen insanlar oluşturmaya da başladı. Özellikle günlük hayatınızda ve iş yerinizde kurduğunuz cümlelere dikkat etmelisiniz. Sizi çekemeyen çok fazla insan var. Evinizde beklenmedik değişimler söz konusu olabilir.

AKREP BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün gelecek bazı haberler, maddi anlamdaki sorunlarınızı ve düşüncelerinizi hafifletecek. Son dönemde birçok kez aklınızı kurcalayan maddi sıkıntılarınız sonunda akıllıca bir karar ile sonlanabilir. Gözünüzü dört açmakta fayda var. Çevrenizdeki insanları konuşmalarınızla kendinize hayran hayran bakmaya zorluyorsunuz. Herkese bakabilecekleri ikinci bir pencere açıyorsunuz. Bugün modunuz çok hızlı yükselip düşebilir, sakin olmakta her zaman fayda var. Bulunduğunuz yerden kaçmak isteyebilir, uzun uzun düşüncelere dalabilirsiniz.

YAY BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınızda yapmak istedikleriniz ve yapmayı düşündüğünüz ve olması gerekenler arasında sıkışıp kaldınız. İdealler ile gerçek hayat birbirinden çok farklı olabiliyor. Sorumluluklar özgür ruhunuza balta vuruyor. Muhteşem düşünceleriniz var ve tabi ki bu fikirleri uygulayabilecek enerjiniz de. Ancak eski kafa duvarlara toslayıp duruyorsunuz. Maddi anlamdaki sorunlarınız ve düşünceli haliniz için, yakın arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün günlük yaşamınızda meydana gelecek hareketlenmeler kendinizi bir hayli tedirgin ve mutsuz hissetmenize neden olacaktır. Değişen durumlar ve yaşam kaliteniz ruhunuzun da sık sık değişmesine sebep oluyor. Kendinize özel vakit ayırabilirseniz, okumak, araştırmak, derinlemesine bilgi edinmek kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamanıza yardım edecektir.

KOVA BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burçlarının özellikle hesap-kitap yapmaya çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Kar beklerken zarar edebileceğiniz yatırımlara birikimlerinizi harcamamalısınız. Düşünceler bir an olsun size rahat vermiyor ama bu yoğunluk sizi kötü durumlardan kurtarabilir. Bu yoğunluk bilinçaltınızı da ele geçiriyor. Gün içinde düşüneceğiniz bir kişi sizi 5 dakika sonra arayabilir. Çok fazla rüya görebilir, uykunuzu yeteri kadar alamayabilirsiniz.

BALIK BURCU 13 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burçlarının etraflarını anlama ve partnerlik ilişkilerindeki dalgalı halleri devam ediyor. Bulanık bir su gibisiniz. Kafanız çok karışık. Etrafınızda bir şeyler oluyor ancak siz olan biteni doğru bir biçimde göremiyor, tam manası ile hiçbir şeyden emin olamıyorsunuz. İş yerinizde yine güne damganızı vuracaksınız.