13 Aralık Günlük Burç Yorumu

13 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

13 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatı sorguladığınız bir devredesiniz. İnançsal ve felsefesel olarak kendinize yeni amaçlar belirliyorsunuz. Son devrelerde bir Koç burcu gibi davranmadığınızı, yani pek kendinizde olmadığınızı fark ediyorsunuzdur siz de. Bu hal bir vakit daha devam edecek. Arkadaşlarınız ile alakalı uyarıyorum, uyarmaya da devam edeceğim. Bazı dostlarınız, geleceğiniz ile oynuyorlar.

BOĞA BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Birkaç vakittir Zodyak’ın en enerji ve güç sorunu yaşayan burcu sizsiniz. İradeniz biraz zayıfladı. Çalışmak dilediğiniz kadar çalışamadığınızı, rejim gerçekleştirme isteyip yapamadığınızı, spora gitmek isteyip gidemediğinizi, sık sık hastalandığınızı fark edebilirsiniz. Yolculuklara hazırlıklı olun.

İKİZLER BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burcu 13 Aralık'ta Güzellik kavramınızın değiştiğini fark edebilirsiniz. Ciddi bir temas uyumu ihtiyacındasınız. Ciddi teması olan ve evli İkizler burçları, bundan sonra temaslarının belli bir noktaya gelmesini isteyebilir. Bekar İkizler burçları ise bundan sonra ciddi bir temas istiyorlar. Çok yakın dostlarınızdan biri, bir anda sevgiliniz olmaya aday olabilir.

YENGEÇ BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İlişkinize kafayı takmış haldesiniz. Belli oldu adamın/kadının canını almadan bırakmayacaksınız. Esnek olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Kendinize yeni hobiler ve ilgi alanları edinmelisiniz. Çok bağımlı yaşıyorsunuz. Sevgiliniz yoksa bile, olması şansına bağımlı haldesiniz. Kendinize yeni bir kurs ya da eğitim ayarlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu dostları ve sevgilisi arasında kalmış gözüküyor. Canınız dostlarınız ile olmak istiyor ama sevgilinizin yanında olmanız gerekiyor olabilir. Günlük hayatınızda ve iş yerinizde aldığınız haberler, yaşamınızda kemikleştirdiğiniz birtakım konuların tamamıyla yıkılmasına sebep olabilir. Çok konuşmaktan yoruluyorsunuz. Keşke siz ağzınızı açmadan sizi anlasalar, değil mi?

BAŞAK BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili temaslarda kendi kendinizi yaralıyor, sonra da kendi kendinizi iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Fazlaca kurduğunuz, fazlaca düşündüğünüz bir gün olacak. Karar almakta zorlanabilir, sık sık iki kanat arasında gidip gelebilirsiniz. Siz kendinizi netlemeyi başarabilirseniz, çevrenizde olmasını dilediğiniz farklılıklar de kısa vakitte gerçekleşecektir.

TERAZİ BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burcuna karışık bir gün. Hem iş yerinizdeki işlerinizi hem de evdeki işlerinizi düzenlemekte kuvvet gerekiyor. Birçok randevunuza geç kalabilir, unutabilir, atlayabilirsiniz. Kaçma ve uzaklaşma gereksiniminiz çok yüksek. Fazla bunalmış olabilirsiniz. Veriminiz iyice düştü. Böyle giderse bir tatil sizin için kaçınılmaz gözüküyor.

AKREP BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili temaslara aklınızı çok takıyorsunuz. İnsanlar arasında, hem de insanların fikirleri arasında kalıyorsunuz. Siz kuvvetli bir karaktersiniz. Siz irade koyduktan sonra kimse karşınızda duramaz. Dış dünyada ne olursa olsun, bugünlerde siz hep kendinizi düşünüyorsunuz. Endişelenmekte de haksız sayılmazsınız.

YAY BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Herkes sizinle bir şekilde etkileşim kurmak, dost olmak istiyor. Siz ise, kendi özünüze kapandınız. Kendinizi tartıyor, kendinizi dinliyor ve en muhimi kendinizi hırpalıyorsunuz. Maddi anlamda güçleneceğinizi söylemiştim. Güçleniyorsunuz da. Fakat geldiği kadar harcarsanız tabi ki bir farklılık olmayacaktır.

OĞLAK BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Otorite, disiplin, şunlar güzel şeyler tabi ki. Fakat hayatınızın her alanını otorite ve disiplinle yaşayamazsınız. Arada sırada siz de geç kalabilirsiniz, birtakım durumlarda siz de işleri yetiştiremeyebilirsiniz ve bu dünyanın sonu olmaz. Maddi anlamda güzel ilerlemeler olabilir.

KOVA BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aklınız iki ayrı insanda. Esasında aklınız değil, kalbiniz. Kova burçları bu tür gönül işlerine pek takılmazlar. Aşk acısı çekmezler. Hani çekerler tabi ki de başka burçlarınkine pek benzemez. Her şeyi mantığınızda tartan bünyeniz, duygusal anlamda biraz dağılabilir. Maddi konuların üstünde çok durmayın. Bir şekilde halledersiniz.

BALIK BURCU 13 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kariyeriniz ile alakalı konular, şu devre hayatınızı domine etmiş halde. Yükselmeler, iş farklılıkları, pozisyon farklılıkları, iş kurma… Bu devre ve istikbal birkaç hafta gündeminizde olacaktır. Balık burcu yeni yıla imajını güçlendirerek girecektir.