12 Mart Günlük Burç Yorumu

12 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

12 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI



KOÇ BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burcu günlük işlerinizi rahatlıkla tamamlayabileceksiniz. Artık hayatınızda ne istiyorsunuz ne istemiyorsunuz hem duygusal anlamda hem de mantıksal anlamda karar verme zamanınız geldi. Öyle zihninizdeki yoğunluğun akışı ile hareket etmek olmaz. Siz ne istiyorsunuz, mühim olan bu.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel Özellikleri



BOĞA BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçtiğimiz haftaya göre daha iyi bir başlangıç yapacaksınız. Kendi amacıylaizde birtakım hususları dengelediniz ve rahatladınız. Aksiyon olmak, yeni sınırlar saptamak amacıyla doğru vakitler olmamasına karşın gerçekleştirme dilediğiniz, ismim atmak dilediğiniz hususlar var. Belki Mayıs ayını beklemeniz daha doğru olacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel Özellikleri



İKİZLER BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşler yoluna giriyor. Olacak birtakım ilerlemeler yüzünüzü güldürecek. Neptün’ün kariyer evinizdeki seyri sizi geçen yıldan beri, her ne kadar çoğu hususta kararsız bırakıyor, aldanmanıza sebep de oluyor olsa, üstesinden geliyorsunuz. Bu ara üstesinden gelemediğiniz husus Romantik ve bireysel düzeyde kurduğunuz ilişkiler. Kurumsalda mükemmelsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel Özellikleri



YENGEÇ BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dün söyleyeceklerinizi söylediğiniz amacıyla bugün kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Duygusal anlamda daha dengelisiniz. İsteklerinizin peşinden gidin. Siz hep diğerleri ile ilgilenirken kendi hayatınızı gölgede bırakıyorsunuz. Bu sefer de aynı Hatayı yapmayın. Bu sefer elinizden kayma olsılığı olanlar eskisinen çok daha mühim gözüküyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel Özellikleri



ASLAN BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya daha özgüvenli başlıyorsunuz. Kendinizi daha basit meydana koyabileceksiniz. Genellikle diğerlerinden destek bekleyen, borsa ile uğraşan ve miras davaları ile uğraşan Aslan burçlarının bu hafta yüzleri gülecektir. Yaşamın akışının değişmesi amacıyla sizin de akışa katılmanı lüzumiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel Özellikleri



BAŞAK BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize değer vermeye başladığınızda sizin de dengeniz düzene oturuyor. Siz hizmetçi değilsiniz. Gönüllü olarak insanların iyiliğini istemek, onlara yardım etmek, destek olmak diğer bir şey, sıksık kullanılmak diğer bir şey. Başak burçlarının ömürleri giderek güzelleşecek, hiç merak etmesinler. Fakat ilk olarak sizin de bu değişim amacıyla ismim atmanız lüzumiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel Özellikleri



TERAZİ BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burcu haftaya süper yoğun başlıyorsunuz. Esasında bundan da şikayetçi değilsiniz. Çalışmak sizi rahatsız etmiyor. Yaşam bir şekilde akıp gidiyor en azından bu şekilde işe yaradığınızı hissediyorsunuz. Üstelik herkes de sizi takdir ediyor. Çevrenizi belli insanlar ile kısıtlamayın. Yeni insanlara, görüşmediğiniz arkadaşlarınıza yer açın.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel Özellikleri



AKREP BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizde ve arkadaşlıklarınızda lüzumsuz kaygılere sahip olabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz kimseler varsa daha mesafeli olmayı seçersiniz olur biter. Bu kadar ince planlarla uğraşmanıza lüzum yok. Kimse sizin kadar eskiden hissedemez hiçbir şeyi. Onlar giderken siz dönüyor olursunuz merak etmeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel Özellikleri



YAY BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyeriniz, insanların sizin toplumda nasıl hususmlandırdığı bugün bilhassa kaygı hususnuz. Madem bu kadar önemsiyorsunuz, çok çalışın. Daha çok çalışın. Siz dilediğinizde taştan su çıkarırsınız. Fakat rehavete kapıldığınızda da bu tür parmak bile kaldırmazsınız. Yeterince dinlendiniz, amacıylaize kapandınız, bahar geliyor açılma zamanı.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel Özellikleri



OĞLAK BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Karamsar olmayın. Ortada bir problem yok. En azından sizin üstesinden gelemeyeceğiniz bir problem yok. Biliyorsunuz ki hususlar hep aynı. Yeni bir kanaat tarzı, yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Ailenizle alakalı hususlarda biraz daha sakin davranmanızı tavsiye ediyorum.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel Özellikleri



KOVA BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya parasal anlamda talihli başlayabilirsiniz. Herkesin zorluk çektiği, taşı sıkmak mecburiyetinde kaldığı bu dönemde, sizin amacıyla işler yolunda gözüküyor. Genellikle kalıcı yeni bağlantılar kurmak, yeni anlaşmalar gerçekleştirme amacıyla aksiyon alabilirsiniz. Bugün talihli gününüzdesiniz. Her şey konfor alanınız ortamında dilediğiniz gibi gelişecektir.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel Özellikleri



BALIK BURCU

12 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Rutinlerinizde çok parlak, başarılı ve mutlusunuz. Söz hususu ilişkilere gelince hep bir problem çıkıyor. Bu kadar tekrarlanan durumdan sonra, hiç kendinize dönüp baktınız mı? Belki ne dilediğinizi bilmiyorsunuz, belki yeteri kadar odaklanmıyorsunuz, belki bir şeyler yaptığınızı düşünürken, karşı tarafın sizden beklentileri ile çelişiyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri