12 Ekim - 18 Ekim Haftalık Burç Yorumu

12 Ekim - 18 Ekim Haftalık Burç Yorumu Astroloji, Kova, Boğa, Koç, Akrep, Başak, Oğlak, Terazi...

12 Ekim -  18 Ekim Haftalık Burç Yorumu
haftalik-burc

12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta arkadaşlarınızla yapacağınız planlara odaklanabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Eylül ayına Dolunay etkisiyle giriş yapıyorsunuz. Çarşamba günü oluşan Dolunay, kadersel alanda beklenmedik duygusal oluşumları ve olayları yaşamınıza taşıyabilir. Başlattığınız işlerin, projelerin ve sağlık düzenlemelerinin  sonuçlarınız alacak, ne ektiyseniz onu biçeceksiniz. Ayrıca bir olayın içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. Bu dolunayda partnerinizin ailesi, para durumunuz ve ailevi meselelerde sorunlar karşınıza gelebilir. İşinizle ilgili

Cumartesi günü itibarıyla aşk yaşamınız ya da uzun vadeli ilişkileriniz üzerine konuşmaya ve düşünmeye meyilli olacaksınız. Ortak davranmak ve hareket etmek,anlaşmak ilk planda olacak. Ortaklaşa iş yapıyorsanız bu dönemde işlerin daha da güzel geliştiğini görebilirsiniz.

Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor. 3 haftalık bu süreçte aşk, çocuk ya da yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkileriniz önem kazanıyor. Bu süreçte ilişkilerinizde beklentileriniz yüksek olabilir, eğlenmeyi, risk almayı sevebilirsiniz.

Boğa Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Sosyal çevre ilişkileriniz bu hafta önemli olacak. Eylül ayına girerken aşk dolu olacak, keyfinize göre hareket etmenin, risk almanın tadını çıkaracaksınız. Kalbiniz boşsa bu ay size yeni bir ilişkinin kapılarını aralayabilir.

Çarşamba günü oluşan dolunay etkisiyle, arkadaşlarınızla ya da  sosyal çevre ilişkilerinizde gerginlikler ve hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşantınızla ilgilenmeniz gerekirken, kendinizi sosyal ortamlarda ya da arkadaşlarınızın konuları ile ilgilenirken bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde bu dolunayla birlikte 2 hafta boyunca duygusal fedakarlıklara hazır olun. Yine son günlerde uzaklardan alacağınız haberler kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Cuma günü yakın irtibar halinde olduğunuz insanlarla ilişkilerinize dikkat edin.

Cumartesi gününden sonra iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz artacak. Kendinizi iş alanlarınızda göstermek ihtiyacında olacak, birlikte çalıştığınız insanların sorunlarına çözüm bulacaksınız. Yine bu dönem 15 gün boyunca sağlık ile ilgili kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla Venüs, ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Sanatsal yönleriniz ortaya çıkacağından, tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Evinize, yuvanıza önem vereceğiniz, kendinizi ev ortamında huzurlu olacağınız bir dönem.

İkizler Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza uzaklardan alacağınız haberlerle başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta hem gelecek planlarınız, hem de kariyerinize yönelik işlerin peşine düşeceksiniz. Eylül ayında ailevi konulara daha fazla önem verecek, sevdiğiniz aile büyükleriyle daha fazla zaman geçireceksiniz sevgili İkizler. Ev alımı, yerleşme, kiralama gibi işleriniz var ise bu manada Salı, Perşembe ve Cuma günleri şahane etkileriniz olacak.

Çarşamba günü kariyer ve iş evinizde oluşan dolunay, iş yaşamınızda duygusal oluşumları yaşamınıza taşıyabilir.Ya da evinizle ilgilenmeniz gerekli olan zamanlarda, ortaya çıkacak bir iş veya sorumluluk size rahat soluk aldırmayabilir. Her durumda ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Parasal konularda bu dolunayda negatif düşüncelerden uzak durun, harcamalara dikkat edin.

Cumartesi günü  ve sonrasında aşk yaşamınızda konuşmalarınız artabilir, aşkı konuşmak,  paylaşmak ve yaşamak isteyecek ve bunda başarılı olacaksınız. Çocuklarınız var ise onlarla iletişiminiz güçlenecek, sorunlarınız var ise çözümleri rahatlıkla elde edeceksiniz.

Pazar gününden sonra yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Bilgisayar, yayıncılık, reklam tanıtım, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir.

Yengeç Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta parasal işleriniz devrede olurken olaylara farklı şekilde bakmak isteyebilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Önemli iş konuşmaları, anlaşmaları Salı ve Perşembe günleri karşınıza gelecek. Eylül ayı dolunaydan alacağınız etkilerle başlıyor. Çarşamba günü oluşan Dolunayla beraber, uzaklardan alacağınız bir haber üzerinizde stres yaratabilir. Ya da ortaya çıkacak bir seyahat, bire bir görüşmelerinizi, randevu ya da işlerinizi sıkıntıya sokabilir. Her durumda duygusal olarak içinizde oluşan stresleri, gitgelleri iyi organize etmelisiniz. Daha az tanıdığınız insanlara karşı anlayışınız yüksek olabilir. Aile ilişkileriniz ve özel yaşamınız mercek altında sevdiğinizle anlaşmak çok basit görünmüyor. Bu anlamda Çarşamba ve Cuma günlerine dikkat edin.

Cumartesi günü ve  birkaç hafta boyunca ev ve aile yaşamınızda konuşmalarınız hızlanabilir. Geçmişi anmak, ailenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için pozitif bir dönem olacak. Yine ev alım, satım, kiralama ve gayrimenkul işlerinizi bu döneme denk getirmek işinize yarayabilir.

Pazar gününden sonra para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak . 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Gösterişli, güzel eşyalara olan düşkünlüğü artabilir.

Aslan Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

İlişkilerinize ve özel hayatınıza önem vereceğiniz 1 hafta başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Sevdiğiniz insana daha fazla zamanınızı ayırabilirsiniz.

Eylül ayında parasal işleriniz hızlanırken kendinize gerekli olan itinayı gösterecek, kendinizi yenilemek için uğraşacaksınız. Sosyalliğiniz artarken, sosyal ağlarda çok konuşulabilirsiniz. Bu hafta Salı ve Perşembe günleri maddi konularda iyi işler çıkartacak, farklı iş seçeneklerinin karşınıza geldiğini görecek, günlük hayatınızda rahat ve şanslı etkiler altında olacaksınız.

Çarşamba günü oluşan dolunay, ilişkilerinizde senin paran, benim param ya da malım hassaslığı ve alınganlığı yaşatabilir sevgili aslanlar. Belki de para biriktirmeyi hayal ederken, ortaya çıkacak bir ödeme sizi gerginleştirebilir. Veya eşinizin, sevgilinizin hayatında parasal sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza ve iletişiminize bu Dolunayda özen gösterin.

Cumartesi gününden sonra yakın çevre konularınızda iletişiminiz artıyor. Satış, pazarlama, ticaret alanınızda becerileriniz, konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Akraba ya da kardeşlerinizin problemlerina çözümler bulabilirsiniz. Yine eğitim ve öğrenim hayatınıza kendinizi kaptıracaksınız.

 

Pazar günü itibarıyla parlayacağınız bir dönem başlıyor çünkü Venüs sizin burcunuzda ilerliyor. Kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçeceksiniz. Bir aydır, geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz.

Başak Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Gündelik işleriniz ve koşturmalarınızla haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta yapılması gerekli olan işlerinize kanalize olabilirsiniz.

Eylül ayı sizin ayınız.  Güçlü etkilerle işlerinize ve özel hayatınıza sarılacaksınız ama sosyal çevrenizden bir insanla ilişkileriniz Çarşamba günü oluşan Dolunay zamanında zorlanabilir.

Çarşamba günü oluşan Dolunay, özel yaşantınızda birkaç gün sevdiğiniz insanla alınganlıkları ve hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem kendinize dönük bir dönem içinde olduğunuzdan, karşı tarafın üzerinize çok fazla geldiğini düşünebilirsiniz. Diğer yandan iş bağlantılarınız gayet iyi akacak. Özel hayatınızda, aşkta Salı ve Perşembe günleri keyfiniz yerinde olacak.

Cumartesi günü itibarıyla 2 hafta boyunca  maddi alanda kafanız iyi çalışacak, para ile alakalı konularda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilir, bu alanda becerinizi kullanabilirsiniz. Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Ticaretle uğraşanlar için pozitif bir dönem olacak.

Pazar gününden  sonra ilişkilerinizde zorlanmalar, fedakarlıklar görülebilir. Bu dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ya da gizli saklı işlerin, ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz. Evliyseniz, bekarsanız bu dönemde karşınıza çıkacak insanlara dikkat edin.

Terazi Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta size keyif veren işler ve olayarla başlayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekli olan bir dönem. Aynı zamanda Eylül ayı, yaratıcı ve biraz da geri planda duracağınız işlerde başarılı olacağınız bir ay olarak başlayacak.

Çarşamba günü oluşan dolunay, iş hayatınızda bazı problemleri ve stresleri hayatınıza taşıyabilir.Ya da sağlığınızla ilgili konuları gündeminize oturtabilir. Bu dönem içinde sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. İsteksizliğiniz ve halsizliklerinizin neden olduğunu görmeye başlayacaksınız. Görünmeyen şeylerin ardındaki gerçekler açığa çıkacak, en azından rahatlayacaksınız. Ev ve aile ilişkileriniz sizi bu dönem yormuş olacak. İlişkinizdeki gerginlikleri Cuma günü fazla köpürtmeyin, problemlerinız var ise akılcı yaklaşımlar sergilemelisiniz.

Cumartesi gününden sonra kendinizi rahat ifade etmeye başlıyorsunuz, zihinsel konular, fiziksel oluşumlardan daha önde olacak. Özel yaşantınızda sizi zorlayan durumları gözden geçirebilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla ilişkinizde sorun yaşamaktaysanız arkadaşlarınızdan güç ve destek toplamanızın vakti geldi. Özel ilişkinizde zor dönemi atlatmış olanlarda bu süreçte arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Aktivite ve organizasyonlar artıyor. Kendinizi gösterecek, takım çalışmalarında aranılan bir insan olacaksınız.

Akrep Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta evinize ve ailenize gerekli olan itinayı gösterecek, sevdiklerinize daha fazla zaman ayıracaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Eylül ayında iş ve hizmet alanlarınızı yeniden düzenleyecek, bu alanlarda bazı zorlanmaların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Hemen Eylül başında Çarşamba günü oluşan Dolunay, hayatınıza aşkı taşıyabilir. Sosyal çevrenizden arkadaşlarınız size yeni birini tanıştırabilirler ya da bulunacağınız bir ortamda siz biriyle aşka yelken açabilirsiniz. Bu dolunay aşka, keyfe, çocuğunuz var ise onunla ilgili konulara duygusal olarak kendinizi vereceksiniz. Negatif düşüncelerden uzak durun. Her türlü ilişkinize, ilişkilerdeki mücadelelere, problemlere Cuma günü ekstra özen gösterin.

Cumartesi gününden sonra 2 hafta boyunca geçmişi anabilir, fikren yaptıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek ilk planda olacak. Sır saklamayı ve biraz gizemli davranmayı benimseyeceksiniz. Dedikodulara dikkat etmeniz gerekebilir.

Pazar günü itibarıyla, sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Üstleriniz ya da patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, zam isteyebilirsiniz.

Yay Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza iletişiminizi arkadaşlarınız ve çevrenizle hızlandırarak başlayacaksınız . Evinizle ya da ailenizle ilgili konular bu hafta yoğun olarak karşınıza gelecek. Eylül ayında kariyer ve iş yaşamınızda hızlı gelişmeler yaşanılabilir.

Çarşamba günü oluşan Balık dolunayı, ev ve aile evinizde gerçekleşiyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Evinizle ilgili konularda duygusal kararlar eşiğinde olabilir veya ailenizle stresli ve alıngan birkaç gün geçirebilirsiniz. İşiniz ve aileniz arasında denge kurmak önemli olacak.. İş yaşamınızda güzel gelişmelerde bu hafta devrede. Güzel teklifler ve oturaklı işler  yakalayabilirsiniz. Parasal işlerinizde bir ödeme ya da ortaya çıkan unuttuğunuz bir konu hayatı negatif algılamanıza neden olabilir. Cuma günü gerek özel yaşamınızda, gerekse çocuğunuzla olan ilişkilerinize dikkat edin.

Cumartesi günü ve sonrasında geleceğinize yönelik konular, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili paylaşımlarınız artacak. Toplum içinde kendinizden bahsetmek öne çıkabilir. Arkadaşlarınız bu dönem  sizden özel bir ilgi bekleyebilir.

Pazar günü itibarıyla Venüs, sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızı hareketlendiriyor. Bu alanlarda kendinizi etkili bir biçimde gösterebilirsiniz.

Oğlak Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza parasal işlerinizle ya da düzeninizle alakalı olarak başlıyorsunuz sevgili oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizle birlikte yapacağınız işler, parasal görüşmeler bu hafta önemli olacak. Eylül ayında bir hayli hareketli bir program sizi bekliyor.

Çarşamba günü oluşan dolunay sebebiyle, programınız biraz karışık olabilir. Bu dolunayda, tam bir seyahate gidecekken, ortaya çıkacak yeni koşullar sizi önleyebilir, veya siz uzaklardayken yakın çevrenizden, sevdikleriniz ve akrabalarınızdan duygusal haberler alabilirsiniz. Küçük ve çevresel konularla uğraşacaksınız. İlişkilerinizde sevdiğiniz insan sizden ekstra ilgi bekleyebilir, bu dolunay zamanı ve Cuma günü ilişkilerinize gerekli olan itinayı gösterin, kavga ve sürtüşmelerden kaçının. Size ve kelbinize iyi gelecek fırsatlar Salı, Çarşamba ve Perşembe günü karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü itibariyle iş ve kariyer alanlarınızda uğraşılarınız ve becerileriniz artacak. Önemli iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi anlatmak, iş ortamınızda kuvvetli iletişiminizle dikkatleri üzerinize çekmek için muhteşem.

Pazar gününden sonra ortak olarak giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ilk planda olacak. Kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzellikler görebilirsiniz.

Kova Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Kendi isteklerinizi ve yapacaklarınızı ön plana alacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Eylül ayında seyahatlerinize önem verecek, parasal konular üzerine odaklanacaksınız. Yakın çevre bağlantılarınıza bu ve birkaç ay boyunca dikkat etmelisiniz.

Çarşamba günü oluşan Dolunayda hassas birkaç gün geçirebilirsiniz ya da bu alandaki uğraşılarınız diğer insan ilişkilerinize bağlı olabilir. Enerjinizi iş alanlarınıza yoğunlaştırın. Alacak, verecek dengesini iyi kurmaya çalışın. Elinize bir para geçebilir ya da parasal konularda fedakarlıklarınızı, yapmanız gerekli olanleri farkedebilirsiniz. Sanatsal, spiritüel çalışmalardan gelirleriniz artabilir. İş yaşamınız ve günlük düzeninizde disiplinli olmak zor olurken, negatif duygulardan uzak durun. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkilerinize Cuma günü dikkat edin.

Cumartesi gününden sonra kendinizi öne çıkarmayı sevecek, konuşmalarınızda kendi düşüncelerinizden bahsedeceksiniz. Tanımadığınız yer ve ortamlar öne çıkacak. Seyahat, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, ticaret yaşamınız renklenebilir.

Pazar günü itibarıyla Venüs özel yaşamınıza güzellikler taşımaya başlayabilir. Sevdiğinizle şahane bir dönem geçirebilir, onun duygularını daha fazla önemseyebilirsiniz. Sevginizi göstermek kolay olacak. Yine ortaklı işleriniz var ise aynı koşullar geçerli olacak. Özel yaşamınızda ve ortaklı işlerinizde  istediklerinizi gerçekleştireceğiniz bir dönem.

Balık Burcu 12 Ekim - 18 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza geri planda duracağınız işlerinizlle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Eylül ayınız Sizin burcunuzda oluşacak bir Dolunay etkisiyle başlıyor. Aldığınız kararlarda bu birkaç gün ekstra hassas olabilir, alınganlığınızı lüzumsuz yere ilişkinize yansıtabilirsiniz. İlişkilerinizdeki bazı zorlanmalar, bu birkaç gün yaşamınızı derinden etkileyebilir. Özel yaşamınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Çevre faktörlerinizin ilişkilerinizi etkilemesine izin vermeyin. Maddi konuşmalar Cuma günü ilişkilerinizde gerginliklere neden olabilir.

Cumartesi günü ve sonrasında ortaklı ödemeler, harcamalar alanlarınızda fikirlerinizi ortaya koyacaksınız. Vergi, prim, nafaka, miras, banka konuları önde olacak. Gizemli konular, hayatın anlamı gibi önemli sorular kafanızı meşgul edebilir.

Pazar gününden sonra iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel etkileşimler içinde olacaksınız Yine bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimine, aşırı yemeye ve içmeye dikkat edin.