12 Aralık Günlük Burç Yorumu

12 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

12 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Enerjetik olarak, siz, siz değilsiniz. Uzun vakittir de böyle. Yakında hal değişecektir fakat disiplinli bir şekilde kendi enerjinizi düşürmeye, kendi enerjinizden kötü bir enerji gibi bahsetmeye devam ediyorsunuz. Etrafınızdaki herkes enerjinizin düştüğünün farkında. Toparlanmanız gerekiyor fakat doğru arkadaşlıklarla.

BOĞA BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Boğa burcu 12 Aralık haftasına gerektiğince yoğun bir başlangıç yapıyorsunuz. Yapacak çok işiniz var. Dengeyi bulmuş gözüküyorsunuz. Artık bir yapılacaklar listeniz var gibi. Ancak maalesef hayat enerjiniz yok. Listeye tik atacak halde değilsiniz. Bu sebeple bugün, uzun vakittir kurduğunuz dengeniz bozulabilir.

İKİZLER BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Durumlar karışık biliyorsunuz. Tam bir kavşaktasınız. Bu noktadan sonra işler daha iyiye de gidebilir, daha kötüye de gidebilir. Olumlu taraftan bakarsak; şayet bu kavşağa gelmeseydiniz, uzun bir vakit daha aynı rutinde hayatınıza devam edecektiniz. Siz fikirlerinizi hayata geçirmekten çekinmeyin.

YENGEÇ BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu bundan sonra su ısındı ısındı, kaynama noktasına geldi. Bu birikmiş öfke ya enerjisini kolektife bırakacaktır ya da bir şekilde intikamını alacaktır. Her Yengeç gibi siz de büyük ihtimalle her şeyin acısını en yakınınızdan çıkaracaksınızdır. Bu denklemde ilişkiniz yanacak gibi gözüküyor. Umarım partneriniz yalnızca dil yarası alır.

ASLAN BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatınızda sınandığınız yetmiyormuş gibi, iş hayatınız ve günlük rutinlerinizde de sistem değiştiriyor. İkili ilişkilerdeki garipliğinizi hiç konuşmayalım. Siz gittiniz diğer bir siz geldi. Özgür olmaya çalışmalar, özgür bırakma mottoları, nereye kadar gidiyor bilemiyorum. Siz Aslansınız. Siz kükreyince güzelsiniz.

BAŞAK BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya yoğun ama istikrarlı bir başlangıç yapıyorsunuz. 12 Aralık haftanın ilk günü olmasına karşın dünkü mız mız ve depresif halinizden eser yok. Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Ailenizin desteği size çok iyi geldi. Aşk hayatınızdaki ilerlemeler ve etrafınızdaki küçücük flörtleşmeler hoşunuza gidiyor.

TERAZİ BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hiç dinlenmemiş gibisiniz. Hiç işe gidesiniz gelmedi. Hatta yataktan kalkasınız gelmedi. Yorgun olduğunuzdan değil, ruhen yorgun olduğunuzdan. Sizin sorunlu enerjinizi bir şekilde değiştirmeniz ve diğer bir noktada tüketmeniz gerekiyor. Yoksa bu şekilde her gün iş yerinizde kendinizi yaralamaya devam edeceksiniz.

AKREP BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gündemi sık sık değişen bir haftaya hoş geldiniz. Sabah ayrı akşam ayrı programlara hazır olun. Planlar anlık olarak bile değişebilir. Ajandanız karalama defterine dönebilir. İstikrarla ilerlettiğiniz, planlarınızı bozmadığınız tek gündeminiz maddiyat. Kazanç hesaplama, yatırım ve birikim yapma konularında hiç fire vermiyorsunuz.

YAY BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya iyi bir enerji ile başlıyorsunuz. İş yerinizde ya da evde, fark etmez. Günlük rutinlerinizde kendinizi güvende ve konforlu hissedeceksiniz. Şanslı Yay burçları haftanın son iş günü olması hiçbir şey ifade etmeyecek. Maddi anlamda büyük yeniliklere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Çevrenizdeki dengeyi güvenliğini sağlamak sizin göreviniz haluna geldi.

OĞLAK BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya kuvvetli bir başlangıç yapıyorsunuz. Uzun vakittir istikrarla ilerliyorsunuz. Öyle iyi bir askersiniz ki, daha işlerinizi hallederken bile bir sonraki adımın planları kafanızda hazır bekliyor. Duygusal anlamda bir boşluğunuz var. O konuyu da bundan sonra 2021’e bıraktınız.

KOVA BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burçları haftaya hem çok talihli hem de çok enerjik başlıyorlar. Bir tarafınız evde miskinlik gerçekleştirmek isterdi tabi ki; fakat siz vaktin gücünü bilen insanlarsınız. Her ne kadar son dönemlerde vakit mevhumunuzu yitirmiş olsanız bile, alışkanlıklar basit kaybolmuyor. Geleceğe adım adım ilerliyorsunuz.

BALIK BURCU 12 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burcu gündeminiz yalnızca işiniz olmaya başladı. Sorun değil, dönüşüm yakında. Bir vakit sonra rahatlayacaksınız. Sadece sorumluluklarınız yönünden değil. Esasında sorumluluklarınız artacak ama sizin yaptığınız işte huzurunuz daha yerinde olacak. Keskin konuşmalardan kaçınmanız henüz yeterli olacaktır.