11 Ekim Günlük Burç Yorumu

11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Pazar günü evde kalmak isteyecek Zodyak’ın en son burçlarından birisiniz. Ancak bu Pazar evde olmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi evinizde ya da ev ortamındaki organizasyonlarda duygusal anlamda daha huzurlu hissedeceksiniz. İlerlemekte olan aşk hayatınıza bugün fikir ayrılıkları nedeni ile nazar değebilir. BOĞA BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU: Kendi çevrenizdeki insanlarla yaptığınız konuşmalarda çok rahat davranıyorsunuz.  Ancak bugün biraz normal çevreniz dışına çıkabilirsiniz. Kendinizi, kendi çevreniz dışında fazla konforlu hissetmeyebilirsiniz. Yine de insanları incelemek, onların görünmeyen yanlarını görmeye çalışmak hoşunuza gidecek. Bugün kendinizi hedeflediğiniz kişi olma konusunda kafanız karışabilir.

11 Ekim Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Pazar günü evde kalmak isteyecek Zodyak’ın en son burçlarından birisiniz. Ancak bu Pazar evde olmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi evinizde ya da ev ortamındaki organizasyonlarda duygusal anlamda daha huzurlu hissedeceksiniz. İlerlemekte olan aşk hayatınıza bugün fikir ayrılıkları nedeni ile nazar değebilir.

BOĞA BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendi çevrenizdeki insanlarla yaptığınız konuşmalarda çok rahat davranıyorsunuz.  Ancak bugün biraz normal çevreniz dışına çıkabilirsiniz. Kendinizi, kendi çevreniz dışında fazla konforlu hissetmeyebilirsiniz. Yine de insanları incelemek, onların görünmeyen yanlarını görmeye çalışmak hoşunuza gidecek. Bugün kendinizi hedeflediğiniz kişi olma konusunda kafanız karışabilir.

İKİZLER BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün parasal anlamda bazı kaygılar duyabilirsiniz. Maddi anlamda eliniz zayıf olduğu durumlarda kendinizi güvensiz hissediyorsunuz. Buna gerek yok. Yakın zamanda iş hayatınızda büyük değişiklikler olabilir ve bu durum tüm parasal kuvvetinizi bir anda 5-6 katına katlayabilir. Romantik anlamda işler yolunda gözüküyor ancak geçmişten gelecek  birileri, sinirlerinizi bozabilir.

YENGEÇ BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün bir anda hüngür hüngür ağlarken,  kendinizi bir anda gülerken karnınız ağrırken bulabilirsiniz. Duygusal olarak dalgalanmaya müsait bir gündesiniz. Korunmak, kollanmak, sevilmek, ilgilenilmek ve şefkat görmek istiyorsunuz. Özünde yalnızca verdiklerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Siz çok haklısınız ama maalesef herkes sizin gibi değil.

ASLAN BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün birisi sihirli bir değnek ile dokunsa, şu kafanızın içinde dolaşan tilkileri bir durdursa istiyorsunuz. Oldukça duygusalsınız. Hiçkimse ile konuşmak istemeyebilirsiniz. Kaybettiklerinize, eskiden yaşananlara kafayı takmış durumdasınız. Aslında siz bu değilsiniz. Kendinizi toparlamak için biraz alışveriş yapabilir, kendinize değer olarak kıymetli bir hediye satın alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çevrenizin giderek genişlediğini hissediyorsunuz.  Ekim ayı size çok iyi geldi. Kasım da aynı enerjiyle devam edecek. Ayaklarınızın sağlam olarak  yere bastığını hissediyorsunuz. Bugün iletişiminiz bir hayli kuvvetli olacak. Bir sözünüzle büyük toplulukları hareket ettirebilir, güzel etkinliklere imza atabilirsiniz. Maddi anlamda riskli kararlar almaktan kaçınmanız sizin için iyi olacaktır.

TERAZİ BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çevrenizin sizin için ne düşündüğünü pek de fazla umursamamalısınız. Bu ara dedikodular artmış olabilir. Sebebi sizsiniz. Evet! Çünkü son zamanlarda çok güzelsiniz/yakışıklısınız. Venüs’ün gücü sizinle ve en bakımsız haliniz bile çevrenizi etkiniz altınıza almaya yetiyor. Meyve veren ağaç taşlanır, bu kadar net ve açık.

AKREP BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün her nerede olursanız olun, olamadığınız yerde olsaydınız kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz aklınızdan çıkmayacak. Yani sorun yerde değil sizde. Huzursuz hissediyorsunuz. Bu ara size inançlarınız çok iyi geliyor. Spiritüel konularda bir şeyler yapabilir, bugünün yumuşak ama çekingen enerjisini değiştirebilirsiniz. Maddi konularda ilginç gelişmeler olabilir.

YAY BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yay burçları bugün çok enerji dolu olacak. Ancak eğer enerjinizi doğru bir biçimde harcayamazsanız, lüzumsuz gerginlikler yaşamanız hiçten bile değil. Size uygun spor aktiviteleri için muhteşem bir gündesiniz. Ne kadar macera gerektirecek etkinlik var ise dahil olabilirsiniz. Mümkünse evde oturmayın. Dışarıda hem parıl parıl hem de enerjinizle herkesin odak noktası olacaksınız.

OĞLAK BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün bir partneriniz var ise onunla beraber olmak size çok iyi gelecek. Partneriniz yoksa ya da birlikte olma imkanınız yoksa kendinizi bir miktar hüzünlü, eksik, duygusal ve yalnız hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaşamakta olduğunuz bir takım sorunlar nedeni ile, onlarla da beraber olmak istemeyebilirsiniz. Siz kendinize yeten bir burçsunuz, tek başınıza gezebilir, biraz kafanızı dinleyebilirsiniz.

KOVA BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günlük rutinlerinizi ayarlayamamış ve bir düzene oturtamamış olmak bir süredir canınızı sıkıyor. Bugün yine eliniz ayağınız birbirine dolaşabilir. Biri gelip biraz yardım etse, ne olur sanki! Zaman değişim zamanı sevgili Kova burçları. Kendinizi zamanın akan nehrine bırakın. En azından bu biçimde daha az yara bere alırsınız. Gün ne getirirse onu yaşayın, kontrol etmeye çalışmayın.

BALIK BURCU 11 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yalnız kalmayı hiç sevemediniz ve  sevmiyorsunuz. Artık gerçekten romantik bir hareket olmasına ihtiyacınız var. Biri gelsin ve tüm hayatınızı baştan aşşağı değiştirsin istiyorsunuz. Sabır sevgili Balık burçları, zaman sizin için çalışmaya başladı ve bu çok yakında gerçekleşebilir. Bugün çevrenizi etkilemek için yalan söylemekten kaçınmalısınız. Tahminleriniz sizi yanıltabilir.