11 Aralık Günlük Burç Yorumu

11 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

11 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Koç burcu dışarıdasınız, yoruldunuz da ama kendinize engel olamıyorsunuz. Hareket enerjiniz var. Siz de böylesiniz. Pazar günü yarın iş varmış fark etmez. Bir Koç burcunun her vakit gezecek enerjisi vardır. Yeter ki plan olsun, öneri olsun, insan olsun.

BOĞA BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sıfır enerji, sıfır derman ama Boğa burcu tekrar dışarılarda. Dertmiş tasaymış fark etmiyor. Zihin yorgun, akıl dolu, duygusallık da var fakat tekrar aktiviteye son vermek yok. Keşiflerdesiniz. Yeni şeyler öğrenme peşindesiniz. Size çok büyük bir “bravo” diyorum ve kutluyorum. Umarım yarın zorlanmazsınız.

İKİZLER BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yaşam enerjiniz yüksek. İşler dilediğinizden iyi gidiyor olabilir. Partnerlik ilişkilerinde şansınız artıyor. Bu hususta da pozitif ilerlemeler var. Asker gibi çalışıyorsunuz. Adım adım dilediğinizi elde etme yolunda ilerliyorsunuz. Biraz başınız karışık ve zihin yorgunluğunuz var. Yine de güzel bir zaman.

YENGEÇ BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu hayatınız çok karışık. Yine çok karışık bir gün. Kaçta, nerede, ne yapacaksınız, kaça bölüneceksiniz bilemiyorum. İlişkiler, bilhassa partnerlik ilişkileri hayatınızı zorlamaya başladı. Yaşam esasen bu hafta sizi yeteri kadar yordu ve zorladı. Dinlenme şansınız da pek yok. En iyisi bulunduğunuz noktada, geleceği hayal etmek olacaktır.

ASLAN BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendi kendinizi yaralıyor, sonra tekrar kendi kendinizi onarıyorsunuz. Ne yaralayın ne de onarım mecburiyetinde kalın. Geçmişi kurcalamak işinize yaradı mı? Hayır. Etrafı darma duman etmek yerine, aklınızdaki fikirlere adım atın. Enerjinizi projelerinize harcayın lütfen.

BAŞAK BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Başak burcu duygusal ve yorucu bir gün olabilir. Fazla titiz olabilirsiniz. Enerjiniz lüzumsuzca içe dönük bulunduğu ve siz de çok yorgun hissettiğiniz için bugünü evinizde ve aileniz ile geçirebilirsiniz. Tuhaf ve mistik hissediyor olabilirsiniz. Meditasyon ve inziva amacıyla ideal bir gün.

TERAZİ BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Tam partnerinizle birlikte televizyon karşısına geçip evde güzel bir film izleme günü. Partneriniz yoksa üzülmeyin. Bu aktivitede erkek/kız arkadaşa lüzum yok. İsterseniz yakın bir arkadaşınızla, dilerseniz tek başınıza da yapabilirsiniz. İçinize dönmenizde yarar var. Uzun süredir kendinizi dinlemiyorsunuz.

AKREP BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

11 Aralık herkes için biraz içe kapanık bir gün olduğu gibi, Akrep burçlarına da biraz yayılma, biraz dinlenme günü. Canınız hiçbir şey gerçekleştirmek istemiyor, yalnızca ayaklarınızı uzatmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle birlikte konforlu bir gün geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sadece konuşmaya ihtiyacınız var. Onu da telefonla hallederseniz, evden çıkmanıza lüzum kalmayacaktır.

YAY BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yay burçlarına tam manasıyla keyif yapma günü. Yaşam sizi yeteri kadar hırpaladı bu hafta. Bu sebeple biraz dinlenmek muhakkak hakkınız. Zaten enerjiniz de içe dönük. Bir şeyler söylerseniz de etrafınızdakileri kıracak gibisiniz. En iyisi evde takılmanız. Kendinize süre ayırabilir, uzun süredir gerçekleştirmeyi dilediğiniz ama ertelediğiniz bir şeyi yapabilirsiniz. Örneğin aldığınız son kitabı okumak gibi.

OĞLAK BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

11 Aralık ‘da partnerinizden beklentileriniz olabilir ya da partnerinizin sizden beklentileri olabilir. Fakat karşılıklı kılınızı kıpırdatacak gücünüz yok. Haftanın yorucu enerjisi acısını bugün çıkartıyor. Kendinize süre ayırmak istiyordunuz, hazır bugün fırsat varken ayırmalısınız. Fiziksel aktiviteden uzak durmak, dinlenmek size iyi gelecektir.

KOVA BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kafası karışık, disiplinli ve çalışkan Kova burçlarına dinlenme vakti. Çok yoğun bir tempoda çalıştınız ve fazlasıyla çok insana derdinizi anlatmak mecburiyetinde kaldınız. Yeni haftaya rahat başlamak için, bugün kendinize vakit ayırmanız şart. Evet içiniz kıpır kıpır proje kaynatıyor. Normalde hareket edin de derdim ama yorgunsunuz, kabul edin.

BALIK BURCU 11 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Konuşmaktan yorulmuş hissediyorsunuz kendinizi. Ses bile çıkarasınız yok. Herkese laf anlatmaktan sıkıldınız. Mizacınız olmasa bile susup dinlenmek istiyorsunuz. Belki çok çok yakın arkadaşlarınıza vakit ayırabilirsiniz ama daha çoğunu kaldıramayacaksınız.