10 Mart Günlük Burç Yorumu

10 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

10 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızla alakalı kafanızı hemen toplamanız gerekmektedir. Artık zamana bırakamazsınız. Ne istiyorsunuz, bundan emin olmalısınız. İsmini koyun ve ismini koyduğunuz hedefe doğru hareket edin. Kimse sizin verdiğiniz kararları erteleyemez. İnsan istedikten sonra her şeyi yapabilir. Özlüyorsanız özlüyorsunuz, istiyorsanız istiyorsunuz, bu kadar.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi konularda düzenlenmesi gerekli olan temalarınız var. Adaletin çizgisi biraz eğrilmiş olabilir. Bazen pek çok şeyi aynı anda düşünürken, önünüzdeki konuları unutuyorsunuz. Çok sıkıştığınızda bir ajanda tutmalısınız. Sonra söz verdiğiniz insanlar size kırılıyorlar. Onları düşünmediğiniz için değil, yoğunluğunuzdan ama onlar bunu bilmiyorlar.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınızda bir akış var ama maalesef bu akış kontrol edebildiğiniz bir akış değil. Çok fazla yara bere almamak için kendinizi serbest bırakmanız gerektiğini söylemiştim. Elbet kontrol tekrar elinize geçecek. Şimdi pozitif anlamda kontrolsüz gelen fırsatları değerlendirin. İlişkilerdeki problemler devam ediyor.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konuları düzenlemeniz gerekmektedir. Çok fazla harcama yapasınız var yapmayın. Eğer bir harcama yapacaksanız, yeni bir şeyler öğrenmeniz ve keşfetmeniz için olsun. Hukuki bazı konular gündeme gelebilir. Kendi kendinize zarar verecek şeyler yapmadığınız sürece sonuçlar lehinize olacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendiniz için aksiyon alabilirsiniz. Bugün biraz daha fazla aksiyon gücünüz var ve bir miktar daha ayaklarınız yere basıyor. İletişim yönünüz çok güçlü, hayatınızda kötü giden kısımları bu gücünüz sayesinde bir nebze olsun toparlayabilirsiniz. İşten memnun değilseniz değiştirin. Memnunsanız eleştirel yaklaşımlarınızı önümüzdeki haftaya da taşımayın.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burcu hiç kötü düşünmeyin. Kötü bir şey olmayacak. Her ne olacaksa olsun, sizin iyiliğiniz için olacak. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Dolunaydan en çok etkilenenlerden birisi sizsiniz. Hayatınızda farkındalığını hissettirecek değişimler olması oldukça normal. Ancak yeniye yer açmak için.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi düzenlemeniz gerekebilir. Bir süredir size fazla gelen insanlar var. Geçmişe dönük pişmanlıklarınız da var. Güzel bir temizlik yapabilirsiniz. Tabi ki insanlara “hayatımdan çıkın” diyemezsiniz, ancak belli bir mesafeyi kafanızda oluşturabilirsiniz. Yoğun bir gün olacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günün Cumartesi olmasının hiçbir önemi yok sizin aklınızda hala işiniz, hala kariyer hayatınızın planı, hala para hesapları var. Belki de haklısınız, hayatın gerçekleri bunlar. Ancak sizin bu dönemde daha fazla heyecanlanmanız gerekli olan konular var. Öyle değil mi? İş için hayatı kaçırmayın.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanlarla kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Bu aralar daima olduğunuz yerlerde olmak, daima vakit geçirdiğiniz insanlarla vakit geçirmek istemiyorsunuz. Evde olmak yerine diğer bir yerde evde olma duygusunu arayabilirsiniz. Söylenenlere pek kulak asmayın. Herkesin yanılma payı var.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İletişim trafiğiniz bir hayli yüksek. Bu ara hep birileri ya da bir şeyler hakkında haberler alıyorsunuz. Ancak ne kadarı doğru ne kadarı değişip gelmiş orası şaibeli. O yüzden size söylenilenlere hemen güvenmeyin. Siz de duyduklarınızı başkaları ile paylaşmayın. Zira çevrenizdeki herkes birbirini yanlış anlamaya bir hayli müsait.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerinizi düzenlemek istiyorsunuz. Keşke her şey yerli yerine koyularak çözülse. Açılmış yaralarınızı tamir etmekte zorlanıyorsunuz. İlişki deyince yalnızca romantik anlamdaki ilişkileri düşünmemek gerek. Arkadaşlıklar da yaralanmış olabilir. Özetle içinize dönüp bakma zamanınız. Baktığınız yerler acıyorsa, çıkarın hayatınızdan.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

10 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık burcu ilişkilerinizi düzenlemek açısından çok şanslı bir gündesiniz. Aksiyon gücünüz yüksek. Hiç beklemediğiniz yerlerden kazanç elde edebilirsiniz. Geçmişten birikmiş borçlarınız var ise, onları da tahsil ediyor olabilirsiniz. Mum kendi dibini aydınlatamazmış. Sizin de ışığınız çok yüksek, herkese enerji veriyorsunuz ama, kendinize faydanız yok.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri