10 Aralık Günlük Burç Yorumu

10 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

10 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

10 Aralık ‘da tam manasıyla bir Koç burcusunuz. Hakkını vereceksiniz cesaretin, öncülüğün, korkusuzluğun, aksiyonun, canlılığın, enerjinin ve ateşin. Sizi kandıran, yalnızca iyi gününüzde yanınızda olan, düzmece arkadaşlıklarınızı fark etme zamanınız geldi de geçiyor. Artık yalnızca eğlence yok. Sorunlar var, büyümek var, olgunluk var. Size büyürken de sarılan arkadaşlar seçmelisiniz.

BOĞA BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çok üzgünüm, bana kızmayın. Günlerdir benzerini yazıyor demeyin. Hala enerjiniz yetersiz. Yoruluyorsunuz, hastalanıyorsunuz, tekrar ve tekrar hareket ediyor, dinlenmiyorsunuz. Doğal olarak iyileşemiyor, enerjinizi geri kazanamıyorsunuz. Yine dışarıdasınız. Keşke biraz dinlenseniz.

İKİZLER BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kısmetiniz açıldı sevgili İkizler burçları. Siz esasen şeytan tüylüsünüzdür. Enerjinizi topladınız mı, dilediğiniz herkesi etkileyebilirsiniz. Gelecek konuşacağınız insanlarla geçmişin muhabbetini yapmamaya çalışın. Siz parlak geleceğinize bakın. Muhteşem fikirlerinizi değerlendirin.

YENGEÇ BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu zor bir gün, zor bir dönem.  Değişikliğe uğrayan ilişkiniz, dinamikleri bozulan hayatınız, doğum-ölüm/ kazanç-kayıp temalarındaki deneyimleriniz… Siz bence biraz hayal kurmalısınız. Geleceği düşünün. İsteklerinizi yazın. Böylece en azından enerjisel düzeyde bir değişim yakalarsınız.

ASLAN BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Siz aşkı zorlarsanız, aşk da sizi zorlar. Etki reaksiyon meselesi. Fazla reaksiyon veriyor, çok uzun açıklamalar yapıyorsunuz. Sade ve açık olun. Ne istiyorsanız onu söyleyin. Bu şekilde yalnızca fikir karıştırıyor, karşı yönü belirsizlikler içerisinde bırakıyorsunuz. Yaşça büyük bir insandan haber alacaksınız.

BAŞAK BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hafta sonu geliyor, normalde mutlu ve eğlenceli olmanız gerekiyor. Fakat siz hiç de eğlenceli değilsiniz. Aşırı karışık ve duygusal olarak çok inişli çıkışlısınız. Genellikle ailenize karşı tutumunuz çok yaralayıcı olabilir. Lütfen biraz daha sakin olmaya çalışın. Geçmişin şuurunuzu ele geçirdiği, zor olan bir gün.

TERAZİ BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eşinizle ya da partnerinizle saç-baş, kavga-dövüş olmak istemiyorsanız, 10 Aralık gününü arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Yok, kavga etmenin dayanılmaz hafifliğini tatmak istiyorsanız, ki hiç size göre değil, evde baş başa kalın. Etkileşim konusu ile ilgili sert ve otoriter olduğunuz gibi, duygusal anlamda da dalgalı kursunuz. Bilmem anlatabiliyor muyum?

AKREP BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal kazalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Kalp kırabilir, başkaldırabilir, İçinizdeki Halil Sezai'yi çıkartabilirsiniz. Sakin kalmanız pek olası değil, enerjinizi diğer bir tarafa, olasıysa insansız bir alana akıtmanızda yarar var. Spor yapabilir, yürüyüşe çıkabilir, masaja gidebilirsiniz. Sözle dövmenin kitabını yazma potansiyelinizi diğer güne saklayınız.

YAY BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sürekli değişen duygularınıza karşılık hiç farklılığa uğramayan bencilliğiniz. Dünyanın en verici, en tatlış burcu gitti, asker bir kişilik geldi. Bu disiplini ve düzeni, kendinize ve çalışma hayatınıza uygulamanızda hiçbir sakınca yok; fakat partnerinize olan tavrınız onu kaçırabilir.

OĞLAK BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu kendinizi evinizde, kendi kıta sahanlığınızda daha güvende hissedeceğiniz bir Cumartesi sizi bekliyor. Harcamalarınızda güvenli olmalı, ipin ucunu kaçırmamalısınız. Kafanızı Pazartesi gününe kadar boşaltmanız gerekiyor. Geleceğe yönelik fikirsel yatırımlar amacıyla uygun, parasal yatırımlar amacıyla uygun olmayan bir gün.

KOVA BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Değişikliğe uğrayan duygularınızın arkadaşlarınız ile aranızı bozmasına izin vermemelisiniz. Kendinize hâkim olmanız olası değilse eğer, buluşmalarınızı erteleyebilirsiniz. Tutun kendinizi, aramayın. Hesap sormayın. Onlar sizi, karşılıksız arkadaşlığınızla benimsediler. Venüs Kova burcuna ilerledi. Üstelik de birinci evinizde. Özetle şu an evren size çalışıyor. Dünyanın en güzel kadınları sizlersiniz.

BALIK BURCU 10 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınızda çok güzel şeyler olacak sevgili Balık burçları. Siz şu an negatif bile hissetseniz, gelecekte bir gün, bugün yaşananların amacını yaşandığında anlayacaksınız. Geleceğe odaklanmak size çok iyi gelecek. Kötü şeyler düşünmeyin, kötüyü çağırmayın. Etrafınızda farklı işler yapan insanlara bakın, ilham alın.