1 Ocak Günlük Burç Yorumu

1 Ocak GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

1 Ocak Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Koç burcu her vakit olanın aksine yeni seneye evcil başlayabilirsiniz. Hanenizden dışarı çıkmak istemiyorsunuz. Tüm gün dinlenmek ve uyuşukluk etmek tercihiniz olacak. Aklınızdan kariyerinizle alakalı adımlar atmak geçebilir, enerjinizi bu konuya kanalize edebilirsiniz.

BOĞA BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güne sizin kadar güzel başlayan var mıdır acaba? Günün kendisi değil, siz güzelsiniz. Bugün Venüs’ün ışığını ve desteğini alarak güne başlıyorsunuz. Hiçbir şey yapmasanız dahi güzel olmaya muvaffak olacaksınız. Parasal manada kendinizi daha iyi hissedeceğiniz haberler alabilirsiniz. Bir takım Boğa burçları bugün telefonlarını kapatmayı seçebilirler.

İKİZLER BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni seneye evcimen gireceklerden biri de İkizler burçları. Günü kendi hallerinde ve hanelerinde geçirmeyi seçecekler. Uzun müddettir aklınızda olan, biriken hane işleri ile uğraşabilirsiniz. Eşiniz ve ailenizle yapacağınız sohbetler günü güzel geçirmenizi sağlayacak.

YENGEÇ BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güne Yengeç enerjisi ile başladığımız için gün boyu en huzurlu ve rahat olacak olan sizlersiniz. Seneye bu enerjinizle başlamanız seneyi güzel geçireceğinizin de işareti. Parasal manada mesut olmanızı sağlayacak haberler de alabilirsiniz. Bu sene büyük ikramiyenin bir Yengeç burcuna vurmasını bekliyorum.

ASLAN BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

1 Ocak'ta yeni kararlar, yeni mutluluklarla güne başlayacak olan Aslan burçları, arkadaşları ile birlikte hanede vakit geçirecekler. Dinlenecek, tasarı yapacak ve yeni bir seneye umutla başlayacaksınız. Hanenizle, izdivaç etmekle ve ailenizle alakalı tasarılarınız olabilir. Derin konuların konuşulacağı bir gün olabilir.

BAŞAK BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendisini daha iyi bir noktaya taşımak, takdir edilmek isteyen Başak burçları, bu sene ilk övgüsünü annelerinden alabilirler. Zira bir hayli Başak burcu bir gün önce akşamı ailesi ile geçirmeyi seçti. Halinden hoşnut olan ve aile şefkatine doyacak olan Başak burçları gün boyu mutlu ve motive olacaklar.

TERAZİ BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burcu seneye enerjisi ile uyanıyor ve hanede olmak yerine güne dışarıda başlamayı seçiyor. Ailesi ve sevdikleri ile vakit geçirmeyi seçecek olan Terazilerin hayalleri eksik olmayacak. Yeni bir etraf edinmiş, yeni insanlarla tanışmış ve onlarla da vakit geçirmeyi seçmiş olabilirsiniz.

AKREP BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Seneye en zor başlangıç yapanlar Akrep burçları olabilir. Bir gün önce gece içkiyi fazla kaçırmış, yemeği fazla yemiş veya fazlaca yorulmuş olabilirsiniz. Dinlenmek en doğru seçim olacaktır. Kariyerinizi ve iş hayatınıza çok fazla önem veriyorsunuz. Bu sebeple iyi dinlenip yarına dinç bir şekilde başlamayı seçmelisiniz.

YAY BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eşinizle güzel zaman geçirebileceğiniz, entelektüelinizin yüksek olduğu bir gün olacaktır. Kendinizi çok iyi ve çok pozitif hissedeceksiniz. İçiniz umut dolu. Daha ilk günden yeni sene tasarılarını yapmaya başlayacaksınız. Bugün hiçbir konuda zorlanmak veya mesuliyet almak istemeyeceksiniz.

OĞLAK BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

1 Ocak'ta günü hanede bitirmek istemiyorsunuz. Gün boyu hareket halinde olacak, programlar yapacaksınız. Kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz tasarılar var. Yeni sene ilk günü demeden hazırlıklarınızı yapacaksınız. Alışverişe dahi çıkabilirsiniz. Baht gün boyu sizinle olacak.

KOVA BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni seneye neşeli ve romantik başladınız. Keyfiniz de oldukça yerinizde. Bilhassa kariyeriniz ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Gün çok hareketli, neşeli ve keyifli geçecek. Bir takım Kova burçları tatil tasarıları yapabilir, bazıları da fiziksel olarak tatile çıkabilirler.

BALIK BURCU 1 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sene ilk gününün en tembelleri Balık burçları. Tüm günü yatakta, hanenizde geçirebilirsiniz. Zihin enerjisini kullanmayı seçip yeni seneye özel tasarılar yaparken, fiziksel enerjinizi kullanmayı pek seçmeyeceksiniz. Parasal manada sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz.