1 Mart Günlük Burç Yorumu

1 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

1 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnançlarınız ve bu vakte kadar doğru bildikleriniz ile sınanıyorsunuz. Bir felsefeniz vardı. Belki değişken ve esnekti fakat belli hudutları olan doğrularınız vardı. Şimdi gördüklerinizin hiç de göründükleri gibi olmadığını fark edeceksiniz. Önce fark edecek sonra da iyileştirmeye çalışacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızın tamamıyla değişecek olması duygusu sizi tedirgin ediyor. Boğa sabit bir burçtur ve kolay kolay değişime alışamaz. Konfor alanından çıkma ihtimalinize dahi tahammül edemiyorsunuz. Kariyer hayatınızda belli bir akış yakaladınız ve tasarlamadığınız bir şekilde işler yolunda gidiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğinizi yapılandırmak üzere olan faaliyetleriniz arttı. Siz isteseniz de istemeseniz de kimi konular akışa geçti ve iş hayatınızı canlandırıyor. Bazı ikizler burçları içinde bulunduğumuz dönemde, uzun soluklu ilişkilerini veya evliliklerini sonlandırabilirler. İlişkiler ile ilgili vereceğiniz imtihanlar var.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcu biriktirdiğiniz kaynaklarınızı tüketmiş olabilirsiniz. Tekrar çalışıp biriktirmenizin vakti geldi. Artık daha fazla güç sarf etmek zorundasınız. Daha önceki hırsınızı ve azminizi geri kazanacaksınız. Düşünerek kendinize açtığınız yaraları yeniden düşünerek rehabilitasyon edeceksiniz. Bu dönem biraz daha naif olmanız gerekiyor. Bazı hudutları aşmamaya özen gösterin.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bilhassa yapacağınız yolculuklar, alacağınız eğitimler hayatınıza yeni bir insanı taşıyabilir. Şimdi aşkın hiç sırası değil diyorsunuz belki de. Ama aşk laftan anlamaz ki! Gelecekse gelir. Siz bir istersiniz beş gelir, istersiniz gelmez, istemezsiniz gelir. Balansta kalmak istersiniz tüm balansları alt üst eder. Aşk işte! Aynı zamanda bir anımsatma; çok çalışmanız gerekiyor bu günlerde.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük hayatın koşuşturmasında şu anda en akışta ve rahat olan burç sizsiniz. Tek problem vücudunuzu fazlaca dinliyor olmanız. Alerjilere çok açıksınız. Bilhassa bahara yaklaştığımız bu dönemde Başak burçlarının ekstra kendilerine önem vermeleri gerekiyor. Hiddetinizi kontrol etmelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Herkese arkadaş, herkese kardeş gözü ile bakarsanız, kimsenin de sevgiliniz olmasını beklemeyin. Biraz kendinizle özel olarak ilgilenme zamanınız gelmedi mi? Hiç mi istemiyorsunuz kalbiniz dolsun, yine heyecanlanın. Hayat akıp gidiyor. Akıştan anladığınız koy vermek olmasın nolur. Hadi biraz hareket.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir gün olacaktır. Çok fazla hareket etmek, sık sık yer değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Ailevi konulardaki bir hayli ana temayı akışa bıraktınız ve böyle kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Evrendeki enerji ile birlikte daha duygusal olma eğilimindesiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızdaki hareketlilik devam ediyor. Var olan ilişkinizde çok ihtiraslı zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Yine aynı şekilde saç baş birbirinize girmiş de olabilirsiniz. Hiddet ve ihtiras birbirine yakın duygular. Şayet bekar bir Yay burcu iseniz, hayatınıza biri girecek olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bilhassa ailenize karşı kırıcı olmamaya dikkat etmelisiniz. Duygusal olduğunuz vaziyetler sizi öfkelendiriyor. Yumuşak karnınızı göstermek istemediğinizde hiddetinizin arkasına sığınabiliyorsunuz. Parasal manada aldığınız sürpriz haberler sizi mutlu ediyor. Özgüven dalgalanmaları yaşayabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ani kararlardan uzak durmanız gerekiyor. Siz duygusal bir burç değilsiniz. Bu sebeple dürtüsel hareket etmek size göre değil. Her vakit yaptığınız gibi tüm kararlarınızı mantık süzgecinizden geçirmeniz gerekiyor. Parasal manada akıştasınız. Daha da fazlası gelecektir.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

1 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şuur düzeyinde ve şuur altı düzeyinde çok fazla tema ile uğraşıyorsunuz. Hem günlük trafiğiniz hem de zihin trafiğiniz fazla. Doğum günlerinizi kutladığınız bu dönemde, aklınızdan geçirdikleriniz çok ehemmiyetli. Evren tüm ışığı ile sizi aydınlatıyorken doğru dilekler dilemelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri