1 Kasım Günlük Burç Yorumu

1 Kasım GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

1 Kasım Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Romantik ilişkinize daha fazla vakit ayırmak ve gerekli ilgiyi göstermek konusunda son dönemde biraz eksik kalıyorsunuz. Ona daha fazla vakit ve ilgi ayırmak ilişkinizi ilerletmek konusunda size çok fazla kolaylık sağlayacak. 

BOĞA BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınıza yön vermek için önemli bir yol ayrımındasınız. Son hazırlıkları yapmak için çok vaktiniz yok hızlı olmalı ve bolca sorun çözmelisiniz. Hayatınızı şekillendirmek için gereken güç sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Kendinize güvenmeli ve bol bol kontrol ederek hataları minimize etmelisiniz.

İKİZLER BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partner seçiminiz konusunda hatalı kararlar alıyorsunuz. Dikkatli olmakta fayda var. Yapacağınız seçimler ve gideceğiniz yol konusunda tekrar tekrar düşünmelisiniz. Sonuçları beklediklerinizden çok daha kötü olabilir.

YENGEÇ BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızı kökten değiştirecek kararlar almadan birikimlerinizi güvenceye almalısınız. Hayat çoğu zaman beklentilerinizden çok farklı sonuçlar doğuracaktır. Adımlarınızı dikkatli atmalı ve hesaplarınızı çok iyi yapmalısınız.

ASLAN BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün çevrenizde olan bitene çok uzak kalabilirsiniz. Çok önemli olayları dalgınlığınız sebebi ile kaçırabilirsiniz. Bu dalgınlık iş hayatınıza yansımamalı. Son dönemdeki yükselişinizi fark eden üstleriniz sizi sıkı takibe aldılar. Gözlerinden kaçmayacaktır.

BAŞAK BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Evli olan Başak burçları bugün çokça sıkıntı yaşayacak. Çok samimi bir arkadaşınız ile beklemediğiniz hisleri konusunda uzun bir konuşma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız eşiniz bu durumu fark edecektir.

TERAZİ BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yoğun temponuz sebebiyle son dönemde kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz. Bu yorgunluk vücut direncinizi de düşürecektir. Hasta olmamaya özen göstermeli ve düzenli beslenmelisiniz. Vücudunuz çok kırılgan olabilir. 

AKREP BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ciddi bir ilişki kapınızı çalmak üzere. Kendinizi dikkatle dinlemeli ve kararlar vermeden önce iyice düşünmelisiniz. Anlık geçici istekler sizi geri dönemeyeceğiniz kötü sonuçlara götürebilir. Sonrasında üzmekten korkacağınız insanlarla çok uzak kalabilirsiniz.

YAY BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dostlarınızdan sıklıkla tavsiye alıyorsunuz, fikirlerini önemsiyorsunuz. Fakat unutmamak gerekir ki bazen dost olarak gördüğünüz kişiler arkanızdan kötü kararlar alabilir. Adımlarınıza dikkat etmeli ve denilen her şeyi detaylıca düşünmeden uygulamamalısınız.

OĞLAK BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal anlamda karışık bir gün sizi bekliyor. Sabahın erken saatlerinde kötü bir haber alabilir, sonrasında çok güzel bir haber ile üzülmek ve sevinç arasında kalabilirsiniz. Bugün güçlü olmanızda ve duyacağınız her şeye hazırlıklı olmanızda fayda var.

KOVA BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Romantik ilişkiniz sorunsuz ve istediğiniz yöne doğru gidiyor bu durum sizi çokça rahatlatıyor ve olabildiğince güç veriyor. Enerjinizi toplamalı ve yeni kararlar için kendinizi hazırlamalısınız.

BALIK BURCU 1 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal düzeniniz sizi bazen kötü etkileyebiliyor. İnişli çıkışlı duygusal yapı sizin için çok fazla sorunla beraber geliyor. Fakat bu sefer bu durumun avantajlarını göreceksiniz.