1 Aralık Günlük Burç Yorumu

1 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

1 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınıza giren partner adayının, kalbinizi kırmasına izin vermeyin. Finansal durumunuzun beklentilerinize ideal olmadığını düşünseniz bile iyimserliğinizi korumanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz anın keyfini çıkarın.

BOĞA BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hoşlandığınız şahsa karşı olan hislerinizi gizlemeyin. Finansal durumunuz giderek düzelmeye başlıyor ve kendinizi sevinçli hissediyorsunuz. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile beraber harika bir gün geçireceksiniz.

İKİZLER BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Büyüleyici bir partner adayının karşınıza ne vakit çıkacağını ön görü bile edemezsiniz. Zamanınızı boşa harcamayı sevmiyorsunuz ve çalışmaktan beğeni alıyorsunuz. Pozitif insanlar ile süre geçirerek hayatınıza renk katın.

YENGEÇ BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi yeni bir temasa girmek amacıyla hazır hissetmiyorsunuz. Günün sonucunda elinize bir oran para geçecek ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha sakin ve hoşgörülü olmaya çalışın.

ASLAN BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eşiniz ile birbirinize duyduğunuz sevgiyi saklamak yerine dile getirin. Bugün iş yerinizde daha yaratıcı ve üretken olmaya özen gösterin. Etrafınızda ilerleyen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

BAŞAK BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geçmiş temaslarınızda birtakım problemler yaşamış olabilirsiniz, ancak geleceğe umutla bakmalısınız. İş yerinizde meydana harika çalışmalar çıkarıyorsunuz. Protein çoğunluklu beslenmeye özen gösterin.

TERAZİ BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geçmişte yaşanan problemler yüzünden partneriniz ile tartışmaya girmemeye özen gösterin. Bugün yakın bir arkadaşınız sizden borç para isteyebilir. Rahat ve dinlendirici bir yolculuğa çıkmak isteyeceksiniz.

AKREP BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni bir temasa girme sürecinizi hızlandırmak istiyorsanız, daha sosyal olmanız gerekiyor. Finansal durumunuzu tehlikeden uzak tutmaya çalışın. Gün içerisinde aklınızdan çoğu kanaat geçiyor ve kendinizi gergin hissediyorsunuz.

YAY BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günün ilerleyen saatlerinde, eşiniz ile beraber Romantik bir şeyler yapacaksınız. Bir bütçe oluşturmayı ve ona bağlı kalmayı öğrenin. Sizi heyecanlandıran bir hadise var ve mutluluktan havalara uçuyorsunuz.

OĞLAK BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çevrenizde sizden hoşlanan insanlar var, onlara bir talih vermeyi deneyebilirsiniz. İş yerinizde zorlandığınız sürelerde bir arkadaşınızdan destek isteyin. Kendinizi çok kararsız ve kanaatli hissediyorsunuz.

KOVA BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatınız ile ilgili mühim kararlara varmadan evvelce iyice düşündüğünüzden emin olun. Finansal durumunuzu rizikoya sokacak adımlar atmaktan kaçının. Hayatınızın birtakım değişikliklere gereksinimi olduğunu düşünüyorsunuz.

BALIK BURCU 1 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partnerinizin sergilediği birtakım davranışlarından hoşlanmıyorsanız, onu tatlı bir dille uyarabilirsiniz. Geleceğiniz amacıyla para biriktirmeye başlamalısınız. Bugün kendinizi her vaktinden biraz daha endişeli ve öfkeli hissedebilirsiniz.