Rüyada Ünlü Görmek

Rüyada ünlü birini görmek mutluluk ile tabir edilir. Rüyada görülen ünlü kişi kadın ise rüyayı gören kişinin para kaybedeceği, erkek ise iyi bir haber alacağına yorumlanır. Rüyada ünlü birini görmek bazı rüya tabirlerine göre güzel bir kısmet olarak tabir olunur.

Rüyasında çok ünlü biri ile tanışıp konuştuğunu gören kişi aile hayatındaki sıkıntılarından kurtulur. İş ile ilgili problemlerinin üstesinden gelir.

Rüyada kendini ünlü biri olarak gören kişi gerçek hayatta bir konuda üzüntü duyar, hayal kırıklığı yaşar. Rüyasında ünlü birini gören kişi yakın çevresinden bir konuda destek görür. Rüyasında kendisini ünlenmiş biri olarak görürse (sonradan ünlendiğini görürse) hayatında bir takım güzel olaylarla karşılaşacaktır ve çok sevinecektir.

Rüyada ünlü görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyasında ünlü birinden bir yardım aldığını gören kişi, muhtaç birine yardımda bulunur.

Rüya Tabirleri Sözlüğü


www.ucuzu.com

19 Yorum

 1. ben murat boz u gördüm

 2. nasıl gordugune baglı

  • beni anneme şikayet ediyodu

   • seni annene ne diye şikayet ediyordu

  • paşa doğru söylüyorsun nasıl gördüğüne bağlı

 3. Ben asiri cok sevdigim cok unlu birini gordum gercek hayatta bir problemi vardi ben de bu konu hakkinda cok dusundum ve cok uzuldum ruyamada onun yanindaydimcona destek cikiyordum elerini tuttum oda uzatti sonra sarildim ve optum inanilmaz.derecede huzurluydum

 4. kıvanç tatlıtuğ yu gördüm sevgilim için imzalı fotograf istedim oda bana telefon numarasını resmini imzasını facebook adresini verdi. sabah kalktığımda numara hatırımdaydı aradım ve menejeri bile değil kendisi çıktı direk. anlattım durumu güldü görüşmek istediğini söylledi.

  • Numarası neydi??

 5. Ben rüyamda justin biaber gördüm üzerinde gri parlak kıyafetler vardı ben Türkçe konuşuyordum oda ing konuşuyordu ben onun söylediklerinden birley anlamıyordum fakat o benimkinden anlıyordu onunla fotoğraf çekindik fakat fotoğrafta ben vardım o yoktu acilen cvbını öğrenmek istiyorum rüyanın hala etkisindeyim

 6. Ben Taylor Lautneri gördüm *-* <3 Öpüşüyorduk.

 7. ben sezen aksuyla arda turanı gördüm :S bir düğün vardı kimin düğünü olduğunu bilmiyorum ama sezen aksu kızından bahsediyordu bana sezen aksuyu severim ama kızı ya da oğlu olduğunu bilmiyorum

 8. ben rüyamda farah zeynep abdullahı gördüm rüyamda onunla konuştum biraz hasta olduğunu söyledi ben gideceğim zamnda bana para verdi sonra verdiği para rüyada düşündüğümden çok çıktı ne anlama geliyor

 9. funda arar ve sılayı gördüm bi şarkı söylüyorduk beraber :-)

 10. ben rüyamda serenay sarikayayI gördüm

 11. Ruyamda Mustafa ceceli ye sariliyodum ya Cok guzel Bir duyguydu :)

 12. Ben rüyamda maNga yı gördüm.

 13. Ben Hadiseyi Görmüştüm Üstünde Sarı Şık Bir Kıyafet Vardı Ve Kalabalığın Arasında Duruyordu

 14. Ben tan taşçıyı gördüm. Büro gibi biryerde oturup birşeylerle uğraşıyordu. Ayrıca beni çok iyi tanıyordu ve baya konuştuk, bana abilik yapacağını söyledi. Normalde kendisiyle hiçbir bağlantım yok müziklerinide arada sırada dinlerim:) ne alaka anlamadım ama güzel bir rüyaymış tabire göre:)

Pingler ve geri izlemeler

Yorumunuz...